کیف پولی که سارق خود را رسوا می‌کند!

t کیف پولی که سارق خود را رسوا می‌کند!

محققان موفق به تولید یک کیف پول هوشمند شدند که از سارق خود عکس برداری کرده و آن را برای صاحبش می‌فرستد.

کیف پول هوشمند شرکت ولترمن Volterman دارای ردیاب GPS و بانک شارژ بوده و به عنوان یک نقطه اتصال وای‌فای عمل می‌کند.

با افزایش استفاده از گوشی‌های هوشمند و کارت‌های بانکی، کیف‌های پول کم کم در حال فراموش شدن هستند اما ولترمن در آخرین تلاش خود سعی کرده است تا استفاده از کیف پول را در قرن 21 حفظ کند.

کیف پول (3)این کیف پول هوشمند در کنار این که برای کاربر به عنوان یک منبع تامین نیرو و نقطه اتصال وای‌فای عمل می کند دارای برخی از ویژگی های امنیتی عالی برای کاربران در زمان دزدیده شدن کیف پول آن ها است.

همگام سازی کیف پول با یک گوشی هوشمند، یا اضافه کردن قابلیت‌های ردیابی GPS، نوآوری جدیدی در عرصه تولید کیف پول‌های هوشمند محسوب نمی‌شود اما ولترمن هر دو ویژگی را در محصول جدید خود به کار برده است تا بتواند در زمان دزدیده شدن به صاحب خود هشدار دهد.

ردیابی GPS هم چنین به کاربران اجازه می‌دهد تا به هنگام سرقت،کیف پول خود را در زمان واقعی پی گیری کنند.

کیف پول (1)جدیدترین قسمت این کیف پول، دوربین کوچکی است که در آن تعبیه شده است.

اگر کیف پول شما به سرقت رفته و وارد حالت “دزیده شدن” (lost mode)شود،دوربین به صورت مخفیانه از سارق تصویربرداری کرده و این تصاویر بلافاصله به گوشی هوشمند همراه شما فرستاده می‌شود.

این بدان معنی است که نه تنها می‌توانید با استفاده از ردیاب، موقعیت گوشی خود را بررسی کنید بلکه می‌توانید تصویر سارق را نیز مشاهده کرده و آن را شناسایی کنید.

کیف پول (2)تمام این ها از طریق سیم کارتی که درون کیف پول تعبیه شده امکان پذیر است، که به کاربر اجازه می‌دهد تا از طریق وب سایت ولترمن کیف خود را ردیابی کند.

گفتنی است که این کیف هوشمند در چند اندازه و برای مصارف مختلف تولید شده است.

شرکت سازنده این کیف پول هوشمند در حال حاضر و برای جمع آوری کمک‌های مالی کمپینی را در وبسایت Indiegogo راه‌اندازی کرده و اگر همه چیز طبق برنامه ریزی پیش برود،این فناوری جدید تا کریسمس راهی بازار خواهد شد.

ایسنا

t کیف پولی که سارق خود را رسوا می‌کند!
امتیاز به این نوشته
شاید به این مطلب هم علاقمند باشید
4 توصیه مهم برای زیبایی و جوانی خانم ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *