گردنبند مرواریدی

t گردنبند مرواریدی

اختصاصی نشریه اینترنتی نوجوان ها

وسایل لازم 

مروارید

مشاوره سئو حرفه ای با زهرا رئیسی🔥 (کلیک کنید)😍

سیم های برنجی

دم باریک و سیم چین جواهر سازی

شیوه ساخت 

برای ساخت این گردنبند شما به تعدادی بست از فلز برنج و قفل مخصوص گردنبند نیاز دارید که به راحتی می توانید از لوازم خرازی فروشی ها آن ها را فراهم نمایید. چون کار جواهر سازی کار ظریفی است برای چیدن یا خم کردن سیم ها نیاز به دم باریک های مخصوص جواهر سازی است که شما می توانید از بازار آن ها را تهیه نمایید.

به جای این بست های آماده شما می توانید مقداری سیم برنجی نازک تهیه کنید و آن ها را به اندازه ی 5/1 سانتی بچینید و نوک سیم ها را به اندازه ای که از سوراخ مروارید بیرون نیاید خم کنید. سپس یک مروارید از سیم رد کرده و یک بست در انتهای آن قرار دهید. سپس انتهای سیم برنجی را به شکل یک دایره کوچک توخالی به وسیله دم باریک خم کنید.

در مرحله بعد همین کار را تکرار کنید و قبل از این که انتهای سیم را خم کنید آن را از داخل دایره سیم مروارید قبلی رد کنید و به همین شیوه ادامه دهید تا طول آن به اندازه دور گردن شما بشود. 

در انتهای کار سر دو سیم را از قفل مخصوص گردنبند رد کرده و به وسیله دم باریک محکم کنید. گردنبند زیبای شما آماده است. می توانید از این شیوه استفاده کنید و دستبند و گوشواره آن را نیز درست کرده و از زیبایی و خلاقیت خود در جشن ها لذت ببرید.

گردنبند مرواریدی (1)

گردنبند مرواریدی (2)

گردنبند مرواریدی (3)

گردنبند مرواریدی (4)
گردنبند مرواریدی (5)

 

t گردنبند مرواریدی
امتیاز به این نوشته
شاید به این مطلب هم علاقمند باشید
کارت های دیدنی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *