چالش: ۳ تفاوت بین تصاویر ماشین را در ۶ ثانیه پیدا کنید!

3 تفاوت بین تصاویر ماشین
t چالش: 3 تفاوت بین تصاویر ماشین را در 6 ثانیه پیدا کنید!

به چالش پیدا کردن 3 تفاوت بین تصاویر ماشین در سایت نوجوان ها خوش آمدید! بین دو عکس ماشین سه تفاوت وجود دارد. آیا می توانید تمام تفاوت ها را در 6 ثانیه تشخیص دهید؟

پیدا کردن 3 تفاوت بین تصاویر ماشین

برای بازی، خواننده باید به سادگی به دو تصویر نگاه کند و آنها را با دقت مقایسه کند. تفاوت ها می توانند ظریف باشند، بنابراین باید از نزدیک نگاه کنید. هنگامی که تمام تفاوت ها را پیدا کردید، می توانید پاسخ های خود را با راه حلی که در پایان ارائه خواهیم کرد بررسی کنید.

مشاوره سئو حرفه ای با زهرا رئیسی🔥 (کلیک کنید)😍

با دقت به تصاویر نگاه کنید:

3 تفاوت بین تصاویر ماشین

تصویر نشان داده شده در بالا دو خودرو را به رنگ های زرد و آبی نشان می دهد. این دو تصویر در نگاه اول تقریباً یکسان به نظر می رسند. اما با بررسی دقیق تر، می توانید متوجه شوید که هر دو تصویر کاملاً مشابه نیستند. سه تفاوت بین این دو عکس وجود دارد و چالش برای خوانندگان این است که تفاوت ها را در 6 ثانیه تشخیص دهند. در حالی که تشخیص برخی از تفاوت ها آسان است، برخی دیگر ممکن است کمی طول بکشد.

تصویر را به دقت بررسی کنید و تفاوت هایی را که با آنها برخورد کردید یادداشت کنید. مطالعات نشان می دهد که درگیر شدن در چنین فعالیت هایی، مناطقی از مغز که مسئول تمرکز و حافظه هستند را تحریک می کند. بنابراین، انجام این فعالیت ها به طور منظم منجر به افزایش تمرکز و حفظ حافظه بهتر می شود. تا حالا چند تا تفاوت دیدی؟ زمان در حال اتمام است.

شاید به این مطلب هم علاقمند باشید
آفرینش های زیبای خدا (1)

سه…

دو…

یک…

و….

زمان به پایان رسیده است.

برای دیدن پاسخ پیدا کردن 3 تفاوت بین تصاویر ماشین اسکرول کنید:

پاسخ پیدا کردن 3 تفاوت بین تصاویر ماشین:

در این نقطه پازل تفاوت، از شما خواسته شد تا 3 تفاوت بین تصاویر ماشین تشخیص دهید. در اینجا 3 تفاوت بین تصاویر ماشین آورده شده است. خودتان آنها را ببینید:

3 تفاوت بین تصاویر ماشین

ادعاها نشان می دهد که تنها افرادی که سطح هوشی بالایی دارند می توانند 3 تفاوت بین تصاویر ماشین تشخیص دهند. ما با اضافه کردن یک تایمر 6 ثانیه ای این پازل را کمی سرگرم کننده تر کرده ایم. به اصلاح مهارت های خود ادامه دهید و به یاد داشته باشید که از این نمونه چالش ها لذت ببرید!

آیا برای شما این فعالیت نقطه تفاوت لذت بخش بود؟ اگر به این دسته از مطالب علاقمندید پیشنهاد می کنم بخش پیدا کردن اختلاف تصاویر را هم ببینید.

منبع

t چالش: 3 تفاوت بین تصاویر ماشین را در 6 ثانیه پیدا کنید!
امتیاز به این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *