۵ اپلیکیشن جذابی که می توانید با آن به اندرویدی ها فخر بفروشید

t 5 اپلیکیشن جذابی که می توانید با آن به اندرویدی ها فخر بفروشید

اگر شما هم از دارندگان سیستم عامل ios هستید پیشنهاد می کنیم این اپلیکیشن های جذاب و کاربردی را از دست ندهید چرا که  اندرویدی ها حسرت داشتن این اپلیکیشن ها را می خورند.

1- نرم افزار paper

اپلیکیشن (1)

با این نرم افزار رایگان و البته جذاب، می توانید نکته برداری و یادداشت برداری را به بهترین نحو ممکن انجام دهید. همچنین توسط این نرم افزار می توانید به راحتی یک فهرست درست کنید، حتی قابلیت ترسیم نمودار نیز در این نرم افزار نهفته است.

ویژگی منحصر به فرد این نرم افزار، تداعی کننده حس نوشتن روی کاغذ و امکانات بی نظیر آن می باشد که در کمتر نرم افزار رایگانی می توان آن را دید.

2- نرم افزار GIPHY CAM 

اپلیکیشن (2)

این نرم افزار  فایل های GIF را برای شما می سازد. شما توسط این نرم افزار به راحتی می توانید فایل های GIF تولید کنید و به صورت مستقیم در نرم افزارهای اجتماعی استفاده کنید. همچنین می توانید به راحتی یک پس زمینه انتخاب کنید و سپس فایل مورد نظر را وارد کنید. بر روی دکمه ضبط کلیک کنید تا فایل گیف حاضر شود.

3- نرم افزار Clear 

اپلیکیشن (3)

این نرم افزار کاربردی که باید برای تهیه آن ۵ دلار هزینه کنید، جزء نرم افزارهای پرطرفداری است که اندرویدی ها حسرت داشتن این نرم افزار را زیاد می خورند.

این نرم افزار یکی از بهترین نرم افزارها و البته راحت ترین آن ها می باشد که می توانید با نصب آن به بهترین نحو ممکن کارهایتان را دنبال کنید و یک برنامه ریزی دقیق انجام دهید. می توانید اگر انجام یک کار در الویت قرار دارد آن را به بالاترین مکان منتقل کنید. همچنین برای اضافه کردن یک وظیفه جدید، به راحتی با زدن یک دکمه میسر خواهد شد.

شاید به این مطلب هم علاقمند باشید
سرقت اطلاعات از گوشی‌های اندرویدی‌ خاموش

4- نرم افزار Litely 

اپلیکیشن (1)

این نرم افزار یکی از بهترین نرم افزارهای قدرتمند عکاسی است، شما  توسط این نرم افزار می توانید فیلترهای جذابی را به عکس ها اضافه کنید. از ویژگی های جالب این اپلیکیشن می توان به User Freindly بودن آن و عملکرد سریع آن اشاره کرد.

source اصلی عکس نیز هیچ گاه از بین نخواهد رفت و در واقع این نرم افزار یک کپی از عکس اصلی می گیرد و روی آن افکت اضافه می کند.

5- بازی جذاب AfterPulse 

اپلیکیشن (5)

اپلیکیشن (4)

طرفداران بازی های جذاب Call Of Duty حتما از این بازی لذت خواهند برد چرا که این بازی در جهت از بین بردن مرز بین بازی های کامپیوتری و بازی های موبایلی از لحاظ گرافیکی، قدم بزرگی برداشته است.

t 5 اپلیکیشن جذابی که می توانید با آن به اندرویدی ها فخر بفروشید
امتیاز به این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *