LIFEBOOK چیست؟

t LIFEBOOK چیست؟

اختصاصی نشریه اینترنتی نوجوانها

سخت افزار-lifebooke (4)شاید در ابتدای کار اگر کسی به این مطلب نگاه بیاندازد به نظر می آید که این مطلب در مورد یک کتاب است اما باید بگویم که این مطلب در مورد یک نمونه لپ تاب است .

مشاوره سئو حرفه ای با زهرا رئیسی🔥 (کلیک کنید)😍

واقعا دوست دارید بدانید این چه نمونه لپ تاب است پس به مطالب گفته شده خوب دقت کنید .اگر شما نیز لپ تاب دارید می دانید که لپ تاب شما فقط قادر است نرم افزار های نصب شده را بخواند و همچنین می توانید روی آن نیز یک سی دی یا دی وی دی گذاشته و با آن کار کنید . این از راحت ترین کار های ممکن است .

 

خوب از دید دیگر کسانی که تبلت دارند می دانند که قادر نیستند هر گونه نرم افزاری را روی آن نصب کنید یا اینکه به وسیله سخت افزار-lifebooke (1)آن سی دی بخوانید پس این نیز کامل نیست حال می خواهم برای شما در مورد این لپ تاب جالب صحبت کنیم که به گونه ایی هم لپ تاب است و هم تبلت به این صورت که این لپ تاب تکه تکه از قطعات زیادی تشکیل شده است و از مزایای دیگری نیز برخوردار است چون این دستگاه به ترتیب دارای قطعات زیر است .

1-    دوربین عکاسی :این نرم افزار در دیواره بیرونی مانیتور خود یک دوربین عکاسی داردکه هم به عنوان دوربین خود دستگاه کار می کند و هم اینکه می توانیم آن را جدا کنیم و در مکانهایی که نیاز به خود لپ تاب نداریم استفاده کنیم .

شاید به این مطلب هم علاقمند باشید
سایت رسانه ی مجازی کودکان و نوجوانان ایران

 سخت افزار-lifebooke (2)

 

2-    موبایل : در صفحه کفی این دستگاه یک صفحه کلید وجود دارد که به عنوان نوشتن متن و باز کردن برنامه ها استفاده می شود اما اگر این صفحه کلید را از دستگاه اصلی جدا کنیم می توان از آن به عنوان یک موبایل استفاده کرد چون دقیقا کار یک تبلت را برای شما انجام می دهد با این تفاوت که به طور کامل لمسی می باشد.

 

 

3-    کارت خوان مموری : این دستگاه علاوه بر فضاهایی که برای خواندن مموری آماده شده دارد دارای یک کارت خوان را نیز می باشدسخت افزار-lifebooke (3)

 

4-    خروجیها :در این دستگاه خروجیهایی شامل

USD- HDMI-PRINTER-MODEM و …. وجود دارد

 

 

 

حالا  متوجه شدید که این دستگاه می تواند یکجا به جای چند دستگاه ضروری برای  هر فرد عمل کند تا دیگر مجبور نباشد از چندین دستگاه در سفر استفاده کنید .

 

 

 

 

t LIFEBOOK چیست؟
امتیاز به این نوشته

‫1 نظر ارسال شده در “LIFEBOOK چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *