Zhore-Tech از تکنولوژی پاشنه قابل تنظیم کفش زنانه می گوید!

t Zhore-Tech از تکنولوژی پاشنه قابل تنظیم کفش زنانه می گوید!

یک شرکت فرانسوی تحت عنوان “Zhor-Tech” در CES هفته گذشته دو جفت کفش پاشنه بلند هوشمند را در معرض دید عموم گذاشت. شرکت های فعال در زمینه تکنولوژی کم کم در تلاش هستند تا محصولات مربوط به بانوان را با اتصالات متنوع از جمله بلوتوث رو به هوشمند شدن سوق دهند.

%da%a9%d9%81%d8%b4-%d8%b2%d9%86%d8%a7%d9%86%d9%87-1کفش های زنانه Zhor-Tech Digitsole در دو مدل آمده اند: یک جفت با کفی کفش گرمایشی و جفت دیگر پاشنه قابل تنظیم مکانیکی. کفی های کفش گرمایشی با فناوری های قبلی Zhor-Tech تحت عنوان تجاری Digitsole آمده است. اما کفش دارای پاشنه قابل تنظیم مکانیکی جدید می باشند. هر دو جفت کفش متناسب با شرایط گوناگون قابل استفاده خواهند بود. و از آن جا که بیسیم هستند با یک اپلیکیشن میزان درجه حرارت و بلندی پاشنه شان تنظیم خواهد شد.

کفش پاشنه بلند قابل تنظیم از ۱.۷ اینچ تا ۳.۱ اینچ در تئوری رویای یک زن مدرن است. این کفش پاشنه بلند هوشمند بجای آن که در موقعیت های مختلف از کفش های متفاوت با پاشنه های کوتاه تا بلند استفاده کنید اجازه داده تنها به وسیله یک اپلیکیشن مرتبط پاشنه تان را متناسب با شرایط تنظیم کرده و ذهنتان را آسوده خاطر کنید. به طور مثال، اگر در مسیر متوجه شوید دیرتان شده و عجله دارید می توانید پاشنه تان را متناسب با شرایط تخت کنید. و یا اگر در معرض خطر پله های آپارتمانتان هستید از این قابلیت بهره مند شوید.

%da%a9%d9%81%d8%b4-%d8%b2%d9%86%d8%a7%d9%86%d9%87-2اما احتمالا کاربرد کفی های کفش گرمایشی مفیدتر هستند. و اگر ما بخواهیم درباره زیباشناسی صحبت کنیم ابتدا باید مبلغ ۳۰۰ دلار بپردازیم تا کفش های پاشنه بلند قابل تنظیم را خریداری کنیم. اگرچه فناوری به کار گرفته Zhor-Tech خیلی ظریف نیست! اگر با دقت به پاشنه های کفش نگاه کنید مانند یک کنده فلزی از خود پاشنه بیرون زده اند و مانند یک شیرآب به نظر می رسند. و این تکه بیرون زده پاشنه را از دیگر پاشنه های معمول کمی سنگین تر کرده است.

Zhore-Tech گفته است هردو جفت از این کفش ها باید هر چهار روز یک بار شارژ شوند. و پورت microUSB به منظور شارژ درست زیر پاشنه قرار گرفته است.

zoomtech

t Zhore-Tech از تکنولوژی پاشنه قابل تنظیم کفش زنانه می گوید!
امتیاز به این نوشته
شاید به این مطلب هم علاقمند باشید
این خوراکی ها باعث تیرگی زیر چشم می شوند!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *