, ,
,

شادی در ورزشافراد برای این که می‌خواهند وزن کم کنند و تناسب اندام بهتری پیدا کنند در کلاس‌های ورزش ثبت‌نام می‌کنند اما غالبا در این کلاس‌ها غایب هستند و از عضویت خود استفاده نمی‌کنند. کمبود انگیزه برای ادامه دادن ورزش مشکل ۶۷ درصد افراد است.

بررسی‌های اخیر نشان داده است که زنانی که بیش تر بر روی ورزش‌هایی که آن ها را شاد می‌کند تمرکز می‌کنند، بیش تر به ورزش کردن ادامه‌ می‌دهند. در واقع بهتر است که به جای تمرکز بر روی شدت و تاثیر فیزیکی ورزش بر روی حس خوب و شادی که از ورزش دریافت می‌کنیم تمرکز کنیم.

نتایج این بررسی‌ها در مجله تخصصی BMC منتشر شده است.

لذت بردن از ورزش و تفاوت روحی که ورزش کردن ایجاد می‌کند می‌تواند مهم‌ترین محرک برای ادامه‌ ورزش باشد. زنانی که ورزش نمی‌کردند در این مطالعات اعلام کرده بود که ورزش کردن فشار زیادی به آن ها وارد می‌کند و فکر می‌کنند که باید حتما با ورزش وزن کم کنند. این مساله باعث می‌شود که ترجیح دهند از فشار روانی به دور باشد و در اوقات فراغت تنها استراحت کنند.

ایسنا

2 دیدگاه تاکنون ثبت شده
 1. آرش 2 ماه قبل

  با سلام
  سال نو مبارک
  من یک پسر هستم که عاشق دختر معلمم شده هستم من واقعا او را دوست دارم ولی او ۲ سال از من بزرگتر است.
  اگر کمکی به من بکنید من ممنون شما میشوم

  • دوست خوبم
   چیز زیادی درباره خودت نگفتی و نمیدانم این عشق برای تو چه معنا و جایگاهی دارد.
   اگر با نگاه ازدواج و آینده به این رابطه وارد شده ای باید بگویم فاصله سنی شما و بزرگتر بودن ایشان چندان تهدیدی برای ارتباط شما نیست و میتوانی در آینده با کمک گرفتن از مشاور و شناخت شخصیت های تان کم کم بر رابطه تان مسلط شوید و بزرگتر بودن ایشان لطمه ای وارد نکند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید

یا    

رمز خود را فراموش کرده اید؟

ساخت یک حساب جدید