متن انشا در مورد فلسطین به همراه مقدمه و نتیجه گیری

انشا در مورد فلسطین
t متن انشا در مورد فلسطین به همراه مقدمه و نتیجه گیری

در طول تاریخ، قضیه‌ی فلسطین به عنوان یکی از پیچیده‌ترین و حساس‌ترین مسائل سیاسی جهان به شمار می‌رفته است. شاید شما هم بخواهید با نوشتن یک انشا در مورد فلسطین، با مردمان این سرزمین همدردی کنید. پس ابتدا 3 انشا در مورد فلسطین که در ادامه به شما ارئه می‌دهیم را بخوانید و سپس یک انشای زیبا بنویسید.

پیشنهاد مطالعه: انشا در مورد نیروی انتظامی

مشاوره سئو حرفه ای با زهرا رئیسی🔥 (کلیک کنید)😍

انشا در مورد فلسطین برای همدردی

حال با خواندن این 3 انشا در مورد فلسطین می‌توانید یک تصور کلی از انشا در مورد فلسطین در ذهن خود ایجاد کرده و سپس شروع به نوشتن کنید. با ما همراه باشید.

1. انشا در مورد فلسطین: ( موضوع: فلسطین را بیشتر بشناسید! )

انشا در مورد فلسطین

مقدمه

من در این انشاء می خواهم درباره یک کشور خوب صحبت کنم. این کشور رو همه‌ ما می‌شناسیم، اون کشوریه که همیشه در خبرها می‌بینیم و بچه‌هایی که در اونجا زندگی می‌کنند، برای داشتن صلح و آرامش تلاش می‌کنند. اون کشور، فلسطینه!

متن اصلی

فلسطین، یک کشور خیلی کوچک در منطقه خاورمیانه است که به دو بخش تقسیم شده و اسرائیل بخشی از خاکش را اشغال کرده است. اونجا طبیعت بسیار زیبایی داره و دریا و صحراهای بسیار زیبا وجود دارند. اما متاسفانه، فلسطین همیشه درگیر جنگ و نبرد است. بچه‌هایی که در اونجا زندگی می‌کنند، همیشه برای داشتن صلح و آرامش تلاش می‌کنند و برای این کار، بسیار سخت کوش هستند.

در فلسطین، بچه‌ها هم مثل شما و من، به مدرسه می‌روند و بازی می‌کنند. اما متاسفانه، برخی از این بچه‌ها برای رسیدن به مدرسه، باید از مرزها عبور کنند و این برایشون بسیار خطرناکه. همچنین، برخی از بچه‌های فلسطین به دلیل جنگ و نبرد، خانواده‌شون رو از دست دادند و باید خودشون تنها زندگی کنند.

بچه‌های فلسطین، با این همه سختی و مشکلات، همچنان به زندگی امیدوار هستند و همیشه با لبخند روی لب، به روزهای آینده نگاه می‌کنند. اونا به دنبال داشتن صلح و آرامش هستند و به امید روزی هستند که در کشور و خاک خودشون زندگی خوبی داشته باشند و اثری از جنگ و کشتن دیده نشود.

نتیجه گیری

شاید به این مطلب هم علاقمند باشید
زیباترین انشا در مورد سعدی و زندگی نامه ی او

فلسطین کشوری با مردمان عرب زبان و یکی از کشورهای کوچک با مردمان مظلوم و ستمدیده است. بچه‌های فلسطین، همیشه با این همه سختی و مشکلات، به زندگی امیدوار هستند و همیشه به دنبال داشتن صلح و آرامش هستند. ما هم باید به اونها کمک کنیم و به دنبال داشتن صلح و آرامش در جهان باشیم. امیدوارم که روزی فلسطین، یک کشور آرام و پر از صلح باشد و بچه‌هایش، بدون هیچ مشکلی، در آرامش و آسایش زندگی کنند.

پیشنهاد مطالعه: انشا در مورد شانس

حال که اولین انشا در مورد فلسطین را خواندید، کمی برای نوشتن انشا آماده شده‌اید. اما عجله نکنید هنوز 2 اانشا در مورد فلسطین باقی مانده که می‌توانید از آن‌ها الگو بگیرید.

2. انشا در مورد فلسطین: ( موضوع: ظلم‌هایی که به مردمان فلسطین شد! )

انشا در مورد فلسطین

مقدمه

فلسطین کشوری در غرب آسیا است و مردمان آن اکثرا عرب زبان هستند و اغلب مسلمان می باشند. مردم فلسطین یک جامعه زیبا و مهربان هستند که در کشور فلسطین زندگی می‌کنند. اما آنها با مشکلات بسیاری مواجه هستند که زندگی را برای آنها تا اندازه زیادی سخت کرده است.

متن اصلی

مردم فلسطین، مثل مردم هر کشور دیگری، دوست دارند زندگی خوبی داشته باشند. بچه های آنها دوست دارند به مدرسه بروند، با دوستانشان بازی کنند و خوشحال باشند. اما متاسفانه، آنها با مشکلات زیادی روبرو هستند. برخی از مردم فلسطین به دلیل جنگ و نبرد، خانه‌هایشان را از دست داده‌اند. برخی دیگر به دلیل مشکلات اقتصادی، نمی‌توانند به راحتی به داروها و غذای کافی دسترسی پیدا کنند.

مردم فلسطین همیشه در تلاش برای داشتن یک زندگی بهتر هستند. آنها به دنبال صلح و آرامش در کشورشان هستند. آنها می‌خواهند که بچه‌هایشان بتوانند در یک جامعه آرام و پر از امکانات زندگی کنند.

شاید به این مطلب هم علاقمند باشید
چند نمونه انشا درباره صدای زنبور عسل

متاسفانه از دهها سال قبل اسرائیلی ها با این مردم سر جنگ دارند و بخش زیادی از خاک آنها را اشغال کرده و برای خود خانه ساخته اند و این باعث شده تا کشور فاسطین سال به سال کوچکتر شود.

مردم این کشور همچون ما مسلمان هستند و جمعیت بسیار کمی از آنها مسیحی می باشند که از قدیم در این سرزمین زندگی کرده اند ولی الان خاک آنها اشغال شده است.

نتیجه گیری

در این انشا ما با کشور و مردم فلسطین بیشتر آشنا شدیم و فهمیدیم که به آنها ظلم زیادی شده است. مردم فلسطین برای داشتن یک زندگی بهتر و صلح‌آمیز تلاش می‌کنند. آنها به کمک و حمایت ما نیاز دارند تا بتوانند مشکلاتشان را حل کرده و به زندگی خوبی دست پیدا کنند. باید همه ما به آنها کمک کنیم تا بتوانند به آرزوهایشان برسند و زندگی بهتری داشته باشند.

پیشنهاد مطالعه: انشا درمورد گذر رودخانه

حال وقت آن است که برای خواندن آخرین انشا در مورد فلسطین آماده شوید. امیدورایم که تا کنون از این انشاها لذت برده باشید.

3. انشا در مورد فلسطین ( موضوع: فلسطین یک کشور عجیب و زیبا )

انشا در مورد فلسطین

مقدمه

فلسطین یک کشور عجیب و زیباست. اونجا هم دریا و هم کوه و هم صحرا داره. بچه‌ها در این کشور بازی های جالبی بازی می‌کنند و به مدرسه می‌روند. این کشور مساحت بسیار کمی دارد و وقتی به نقشه آن نگاه کنیم می بینیم که اسرائیل آن را به دو بخش تقسیم کرده است.

متن اصلی

طی دهه های گذشته فلسطین همیشه درگیر جنگ و نبرد است و بچه‌هایی که در اونجا زندگی می‌کنند دارای شرایط خوبی نیستند و آینده روشنی ندارند.

شاید به این مطلب هم علاقمند باشید
کاریکاتور شروع مدرسه و ...

بچه‌های فلسطین، همیشه برای داشتن صلح و آرامش تلاش می‌کنند. اونا به مدرسه می‌روند و بازی می‌کنند، اما برای رسیدن به مدرسه، باید از مرزها عبور کنند و این برایشون بسیار خطرناکه.

اما بچه‌های فلسطین، با این همه سختی و مشکلات، همیشه به زندگی امیدوار هستند و همیشه با لبخند روی لب، به روزهای آینده نگاه می‌کنند. اونا به دنبال داشتن صلح و آرامش هستند و برای آن کوشش می کنند.

فلسطین از نظر ما مسلمانان اهمیت زیادی دارد چون قبله اول مسلمانان یعنی بیت المقدس در آنجا قرار دارد و بسیاری از پیامبران در این کشور دفن شده اند که حضرت ابراهیم و داوود از جمله آنها هستند.

این کشور با مردم عرب زبان بسیار مظلوم است و تحت سلطه اسرائیل قرار دارد و این زندگی را برای آنها بسیار مشکل کرده است چون امکان توسعه و پیشرفت برای آنها وجود ندارد و این زندگی برای همه را بسیار سخت نموده است.

ما به عنوان مسلمان وظیفه داریم در کنار تلاش برای آباد کردن کشور خود به مردم فلسطین هم کمک کنیم و نه فقط برای مسلمان بودنشان بلکه به خاطر انسانیت حامی و پشتبان آنها باشیم تا روزی به حق و حقوق خود برسند.

نتیجه گیری

در کشور ما هر ساله در هفته آخر ماه مبارک رمضان و آخرین جمعه تظاهراتی برای حمایت از مردم مظلوم فلسطین برگزار می شود و مردم زیادی در آن شرکت می کنند تا نشان دهند حامی مردم فلسطین هستند.

پیشنهاد مطالعه: انشا درمورد اتوبوس شلوغ

این 3 انشا در مورد فلسطین، تنها یک تکلیف برای انجام دادن نبود. با نوشتن این انشاها تمام احساسات هر انسانی تحریک می‌شود و دوست دارد که هرکاری برای همدردی و کمک به این مردمان مطلوم انجام دهد. به امید آزادی این کشور زیبا.

t متن انشا در مورد فلسطین به همراه مقدمه و نتیجه گیری
4.2/5 - (5 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *