,

 اختصاصی نشریه اینترنتی نوجوان ها

شاید در یک روز گرم وقتی از خانه خارج می شوید به سختی سوار مترو شده باشید بعد با شنیدن انواع اخبار خشونت بار در جهان به شدت عصبانی شده باشید در این بین ممکن است با دوست و یا عابری در خیابان نیز بحث و مشاجرهتان شده باشد و در آخر کار به هنگام خرید از مغازه ها گرانی اجناس شما را به حد انفجار برساند و با خود فکر کنید عجب دنیای مزخرفی است و چرا همه چیز باید این قدر بد و ناجور باشد اما این فقط یک روی سکه است دنیا پر از چیزهای زیباست که فقط کافیست بگردید آن ها را پیدا کنید و با شادی آن به زندگی خود شادی ببخشید ببینید در همین دنیای مزخرف  آدم ها چگونه به هم کمک می کنند این عکس ها را در فضای مجازی یافته ایم.

زیبایی های دنیا.سایت نوجوان ها (1)

این زن تایلندی صاحب این کشتزار برنج است به هنگام نجات ۱۲ نوجوان گرفتار در غار بیش از ۱۳۰ میلیون لیتر آبی که از غار تخلیه شد تا این نوجوانان نجات یابند. کشتزار برنج او را از بین برد اما او ناراحت نیست و می گوید کشتزار برنج را می توانیم احیا کنیم اما نوجوانان را نمی توانستیم دوباره به دست آوریم پس نجات جان آن ها مهم تر بود. 

زیبایی های دنیا.سایت نوجوان ها (2)

دو پلیس هلندی برای نجات جان زنی که دچار بیماری سختی بود به خانه او آمده اند پس از انتقال این زن به بیمارستان آن ها برای کمک به پنج کودکی که در خانه هستند به آشپزخانه رفته اند و ظرف ها را می شویند. 

beautiful life

این کارگر ساده اشک های خوشحالیش را پاک می کند زیرا دانش آموزان پول های خود را جمع کرده و به او هدیه کرده اند تا او بتواند به جامائیکا برای دیدار خانوده اش برود. 

زیبایی های دنیا.سایت نوجوان ها (3)

در جریان جام جهانی گروهی از طرفداران تیم های مکزیک وکلمبیا این جوان معلول مصری را روی دست بلند کرده اند تا بتواند بازی تیمش را ببیند.

کاربر عزیز

چنانچه این مطلب مورد توجه شما قرار گرفت، لطفا آن را لایک کنید. 

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید

یا    

رمز خود را فراموش کرده اید؟

ساخت یک حساب جدید