,

دیگر نیاز نیست وقتی با دوستان و یا خانواده به مکانی دیدنی می‌روید از یک نفر بخواهید تا از شما عکس بگیرد. دوربین پرنده این کار را برای شما به سادگی انجام می دهد.

نگرانی این که آن فرد اصلا می‌تواند عکس خوبی از شما بگیرد و یا این که ممکن است گوشی گران‌قیمت شما را نیز با خودش ببرد، لحظه خوب شما را خراب می‌کند. اما حالا دیگر با این دوربین پرنده کوچک که حتی در جیب جا می‌گیرد، نباید نگران باشید.

این دوربین که اندازه آن حتی از یک گوشی آیفون هم کوچک‌تر است، به راحتی در جیب جا می‌شود و هر جا که به آن نیاز بود، به راحتی پرواز می‌کند و عکس می‌گیرد. این دوربین ۱۲ مگا پیکسلی علاوه بر عکاسی می‌تواند به صورت فول اچ دی نیز فیلم‌برداری کند و به این ترتیب شما می‌توانید با سرعت عکس‌ها و فیلم‌های خود را در شبکه‌های مجازی به اشتراک بگذارید. این دوربین پرنده حتی اجازه پخش زنده فیلم‌ها را در شبکه های مجازی مانند اینستاگرام به شما می‌دهد.

شاید بعضی در مورد تکان‌های این پرنده در هنگام عکاسی و یا فیلم‌برداری دچار شک شده باشند اما ژیروسکوپ داخلی این پرنده عکاس کمک می‌کند تا عکس‌ها و فیلم‌ها کاملا واضح و شفاف باشند.

از نکات مهم این دوربین برنامه تشخیص چهره و ویرایش تصاویر قبل از به اشتراک‌گذاری عکس‌هاست. همچنین عکس‌های این دوربین بر یک کارت حافظه که در درون آن قرار گرفته است، ذخیره می‌شود.

اختصاصی نشریه‌ی اینترنتی نوجوان‌ها – جمال رادفر

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید

یا    

رمز خود را فراموش کرده اید؟

ساخت یک حساب جدید