ربات جاروبرقی

ربات

همه ما در طول روز نیاز به تمیزکردن اتاق های خود از گرد و خاک داریم. به عبارتی بهتر، نیازمند وسایلی مانند ربات جاروبرقی هستیم که این کارها را برای ما هرچه بهتر و سریعتر انجام بدهند.

طراحی سایت فروشگاه حرفه ای با هوشمند گستران😍 (کلیک کنید)

ربات جاروبرقی

یکی از این وسایل نظافت جاروبرقی است که علی رغم پیشرفت روز به روز وسایل برقی باز هم مشکلاتی در آن ها وجود دارد. مشکلاتی مانند گران بودن، سنگین بودن، خراب شدن، قابل تعمیر بودن به میزان محدود، مارک های متفاوت و مرغوبیت گاه پایین و در نهایت مطمئن نبودن از کیفیت کالا.

اما جاروبرقی از وسایلی است که همه مجبورند در طول هفته از آن استفاده کنند و به این دلیل خیلی مهم است که از همه نظر خوب و راحت باشد. شرکت کره ای سامسونگ این کار را برای همه آسان تر کرده است. این شرکت یک ربات ربات تمیزکننده به نام hauzen را طراحی کرده که در واقع یک ربات جاروبرقی است.

ربات جاروبرقی چطور کار می کند؟

ربات جاروبرقی می تواند ساعت های طولانی مشغول به کار باشد اما نیاز به کابل متصل به برق نداشته باشد. اما چطور؟ چون این ربات با شارژ هم کار می کند. همچنین به علت وجود 12 سنسوری که در آن تعبیه شده است می تواند مسیر را به خوبی تشخیص دهد و هرگز به مانعی برخورد نکند.

همچنین این ماشین می تواند خودش را شارژ کند. یعنی می تواند به راحتی مسیر خود را به سمت دستگاه شارژ پیدا کند. ربات دارای باطری نیز هست تا به وسیله آن مدت زمان بیشتری را بدون شارژ قادر به کار کردن باشد. همچنین برای هدایت شدن بهتر و اینکه نیاز به کار کردن با دست نباشد یک کنترل از راه دور برای آن تعبیه شده است. بدون شک ربات هایی مانند ربات جاروبرقی روز به روز زندگی را برای انسان راحت تر می کنند. هرچند اگر به درستی از آن ها استفاده نشود ممکن است افراد تنبل و منفعل شوند!

ربات جاروبرقی

اختصاصی نشریه اینترنتی نوجوان ها

شاید به این مطلب هم علاقمند باشید
هدست واقعیت مجازی OSVR

امتیاز به این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *