شوخی با ابر قهرمان ها

ابرقهرمان ها

شوخی با ابر قهرمان ها در دنیای امروز یک پدیده عادی است! در واقع این روزها افراد با هرچیز و هرکس شوخی می کنند. البته باید مواظب باشیم که در این میان به عقاید و باورهای کسی بی احترامی و توهین نشود.

ابرقهرمان ها جزو آن دست از شخصیت هایی هستند که می شود با آنها شوخی کرد.

ابرقهرمان کیست؟

ابرقهرمان شخصیتی تخیلی است که معمولا از دنیای کتاب ها و فیلم ها بیرون می آید. این شخصیت ها دارای نیروهای فوق بشری و توانایی هایی عجیب هستند. اینکه دقیقا چه زمانی کلمه ابرقهرمان وارد دنیای کلمات شد مشخص نیست. اما می دانیم از سال ۱۹۱۷ به بعد این کلمه در دایره لغات مردم سراسر جهان بوده است.

توانایی های ابرقهرمان بسیار متفاوت است اما در نهایت می توان آنها را به چند دسته تقسیم کرد. مثلا ابرقهرمان هایی مانند بتمن که رزمی کار هستند، آنهایی که با سرعت بالا حرکت می کنند مانند سوپرمن و یا ابرقهرمان هایی که می توانند بسیار کوچک شوند تا حدی که دیده نشوند. نمونه معروف این ابرقهرمان ها مرد مورچه ای است.

معروف ترین ابرقهرمان های تاریخ دنیا

هر کشوری با ادبیات و هنر خود می تواند ابرقهرمان هایی را خلق کند. اما برخی از این شخصیت ها، به دلایلی متفاوت، بیشتر از سایر شخصیت ها شناخته و ماندگار می شوند. حتما از بین ابرقهرمان های معروف چندتایی از آنها را می شناسید. ابرقهرمان هایی مانند سوپرمن، مرد عنکبوتی، بتمن، کاپیتان آمریکا، مرد آهنی، هالک، ثور، فلش، آکوامن، شاهین چشم، دکتر استرنج، پلنگ سیاه، شاهین، زن شگفت انگیز و اکشن فیگورها.

شاید به این مطلب هم علاقمند باشید
آشنایی با روحانی محبوب کودکان (۲)

شوخی با ابر قهرمان ها

در این مطلب نگاهی می کنیم به تصاویری که در آنها با ابرقهرمان ها شوخی شده است. آنچه موجب بامزه بودن این تصاویر شده است این است که شخصیت هایی چنین با ابهت در شرایط خنده داری قرار گرفته اند.

تصویرگری هایی با موضوع شوخی با ابر قهرمان ها

lsd[vh

تصویرگری هایی با موضوع شوخی با ابر قهرمان ها
تصویرگری هایی با موضوع شوخی با ابر قهرمان ها
تصویرگری هایی با موضوع شوخی با ابر قهرمان ها
تصویرگری هایی با موضوع شوخی با ابر قهرمان ها

 

4.1/5 - (14 امتیاز)

‫4 نظر ارسال شده در “شوخی با ابر قهرمان ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *