طراحی مجسمه های ۴ اسب سوار در کنار رودخانه تایمز لندن

در ماه های سپتامبر مردم وقتی از کنار گوشه ای از خط ساحلی رودخانه تایمز در لندن عبور کنند با 4 مجسمه مرد های اسب سوار مواجه می شوند. jason decaires taylor، طراح و مجسمه ساز که با ساخت مجسمه هایی در زیر آب به شهرت رسیده، 4 مجسمه اسب سوار را در مقابل موزه هنر بریتانیا قرار داده است. همراه با حرکت و جزر و مد آب در طول روز دو بار این مجسمه ها پدیدار و پنهان می شوند.

طراحی سایت فروشگاه حرفه ای با هوشمند گستران😍 (کلیک کنید)

مجسمه ها با متریال استیل ضد زنگ و سیمان با PH خنثی ساخته شدند. این ترکیب متریال ها باعث می شوند که به طور خودکار سوخت های فسیلی و آلودگی های موجود در آب جذب این مجسمه ها شوند. به طور سمبلیک، اسب ها نشانه ای از اسب هاست که در سطح شهر لندن وجود دارند و از آن ها استفاده می کنند و هشداری است به افزایش مصرف سوخت های فسیلی و تغییرات و صدماتی که به محیط زیست وارد می کنند.

دو سوارکاری که در این کار مشاهده می کنید مسن هستند و دو نفر دیگر جوان تر. حالت چهره سوارکاران مسن نگرانی و وابستگی آن ها به محیط زیست فعلی را نشان می دهد و حالت دو سوارکار جوان امید آن ها به زندگی و بهبود شرایط را. هنگامی که در ساعتی از روز آب بالا می آید و مجسمه ها را در بر می گیرد، استعاره از بالا آمدن سطح آب کره زمین و هم چنین نشان دهنده آخرین امید انسان ها در خوب شدن شرایط را نشان می دهد.

اسب سوار (3)

اسب سوار (1)

اسب سوار (12)

اسب سوار (11)

اسب سوار (10)

اسب سوار (8)

اسب سوار (7)

اسب سوار (6)

اسب سوار (5)

اسب سوار (4)

اسب سوار (12)

معماری آرل
مترجم: ثنا حسینیان
منبع: DESIGNBOOM

امتیاز به این نوشته
شاید به این مطلب هم علاقمند باشید
بازی موبایل مسابقات پرندگان خشمگین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *