معجزه یخ برای زیبایی پوست

t معجزه یخ برای زیبایی پوست

یخ درمانی.سایت نوجوان ها (1)همه ما دوست داریم ظاهری زیبا، جوان و پوستی شاداب داشته باشیم. آیا تا به حال درباره جادو یخ و خواص معجزه‌گر آن شنیده‌اید؟ می‌دانید که گردش خون هرچه بیش تر، موجب می‌شود که پوست شاداب شود و بهبود گردش خون آب رسانی و غذا‌رسانی به سلول‌های پوستی را چند برابر می‌کند.

یخ درمانی باعث افزایش گردش خون می‌شود و از علائم پیری و چروک‌های پوستی جلوگیری می‌کند.

اثرات یخ درمانی را چند برابر کنید

یخ به تنهایی خودش بسیار عالی و مؤثر است ولی اگر بخواهید اثرات این یخ درمانی را بیش تر کنید بهتر است از آب‌میوه‌ها، گل سرخ، آب سیب زمینی و گیاهان دارویی استفاده کنید. به‌طوری که آب‌میوه‌ها را بگذارید یخ بزنند و روی پوست استفاده کنید.
برای پوست‌های حساس و لک دار می‌توانید از آب جعفری یا عصاره جعفری استفاده کنید. آب سیب زمینی هم به علت داشتن ویتامین‌سی برای شادابی پوست بسیار عالی است. برای از بین بردن جای جوش‌ها از عصاره گل بابونه به‌عنوان ماسک یخی می‌توانید استفاده کنید. هم چنین برای شفاف‌سازی پوست می‌توانید از گلاب برای ماسک یخی استفاده کنید. یک ماسک یخی عالی برای همه پوست‌ها مخلوط آب خیار و چند قطره لیموترش و آب است. در آخر باید اضافه کنیم که ماسک‌های یخی را مدت زیادی روی پوست نگذارید و سعی کنید زمان کوتاه ولی به دفعات بیش تر از یخ درمانی استفاده کنید.

با ورم چشم و صورت خداحافظی کنید

با یخ درمانی می‌توانید ورم صبحگاهی را خیلی راحت کاهش دهید. اگر برای مدت طولانی می‌خواهید یخ را روی پوست قرار دهید به طور مستقیم یخ را روی پوست نگذارید آن ها را درون کیسه بریزید و روی پوست قرار دهید. هم چنین یخ‌ها را روی پوست یک جا ثابت نگه ندارید و روی پوست به آرامی حرکت دهید. اگر یخ را مستقیم روی پوست گذاشتید بهتر است در آخر پوست را خشک نکنید و بگذارید به آرامی خشک شود. همیشه برای یخ درمانی پوستتان تمیز و بدون آرایش باشد. برای منافذ باز پوست یخ درمانی بهترین راه است. می‌توانید از شیر یخ زده برای این کار استفاده کنید و یا مخلوط شیر و آب برنج را فریز کرده برای پوستتان استفاده کنید.
سلامت نیوز

  • 10 ماده معجزه آسا برای مراقبت از زیبایی پوست

t معجزه یخ برای زیبایی پوست
امتیاز به این نوشته
شاید به این مطلب هم علاقمند باشید
با این سه روش، بر ترس هایتان غلبه کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *