, ,
,

اختصاصی نشریه اینترنتی نوجوان ها

زهرا امیربیک:

قصه های امیرعلی.سایت نوجوان ها (1)چهار جلدی قصه های امیرعلی شامل داستان های کوتاهی است که شخصیت های ثابتی دارد و ماجراهای مختلف بین این شخصیت ها روایت می شود که بسیار شیرین و خواندنی است.
به گفته نویسنده، این داستان ها اتوبیوگرافی نیستند و شخصیت های اصلی داستان از جمله مهران (دوست امیرعلی)، مریم (خواهر)، مادر، پدر و عمه خانم و آذر خانم همه و همه ساخته ذهن نویسنده می باشد و اما مهران شخصیت جذاب داستان که استاد بزرگ و بی نظیری است که با هوشی سرشار در اکثر داستان ها حضور داشته و با نبوغ بی سابقه خود تقریبا همه آدم های قصه را به دردسر انداخته و با کارهای خارق العاده اش باعث خنده های بلند مخاطبین می شود. شخصیت مهران نمود واقعی دوستان عزیزی است که همیشه و همه جا بوده و هستند!
قهرمان این مجموعه داستان مهران پسری است که در طول داستان لبخند را بر لبانتان نقاشی می کند، طوری که تا مدت ها بعد هم می توانید به آن فکر کرده و لبخند بزنید!

اگر اهل خواندن کتاب های طنز هستید این چهار جلدی به شدت پیشنهاد می شود!

بخش هایی از کتاب

«سفره پهن شد و همه نشستند به صرف شام. شاید چون من کم غذا هستم و بیشتر گیاهخوار٬ این طور می نمود ولی محض احتیاط٬ چشم تان روز بد نبیند! توی ظرف ها جنازه تکه پاره چند تا حیوان را آوردند و شروع کردند به خوردن! بین این جماعت٬ یک آقای چاقی بود که توی بشقابش پر بود از دست و پای این جانوران که لا به لایش برنج ریخته بود و رویش ماست به قاعده غذای یک هفته من! ولی با پشتکاری بی دریغ دنبال "نوشابه رژیمی" می گشت.

 

Tags:
بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

مجله آنلاین نوجوانها

https://www.nojavanha.com 2019

با ما در تماس باشید

هر موقع به ما ایمیل بزنید در سریع ترین زمان ممکن به شما پاسخ خواهیم داد

Sending

نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید

رمز خود را فراموش کرده اید؟