نرم افزار do pdf

t نرم افزار do pdf

اختصاصی نشریه اینترنتی نوجوان ها

product_84_1_original

تمامی افرادی که با کامپیوتر کار می کنند و مجبور به ایجاد سند برای کار های خود هستند باید بتوانند اسنادی را آماده کنند که تحت هیچ شرایطی قالب بندی و تنظیمات آن ها به هم نخورد بنابر این باید آن ها را با یک روش خاص ذخیره کنند.

معمولی ترین نرم افزار ی که امروزه برای ایجاد اسناد استفاده می شود نرم افزار word می باشد  که هم قادر خواهید بود در آن متن بیاورید هم تصویر و اشکال متفاوت بنابراین برای ایجاد سند بسیار مناسب است  .اما معایبی نیز دارد که از مهم ترین این معایب این است که وقتی آن را ذخیره می کنیم و می خواهیم به جای دیگر منتقل کنیم ممکن است تمامی تنظیمات آن به هم بخورد که این کار باعث می شود سند آن تنظیمات اولیه خود را نداشته باشد و شاید هم نامفهوم شود بنابر این باید بتوانیم آن را ثابت کنبم که این کار را می توانیم با نرم افزار  dopdf انجام دهیم.

2مفهوم pdf مانند قفل می ماند یعنی می توان سند را در مقابل تغییرات احتمالی قفل کنیم تا دیگر از حالت معمولی خارج نشود طریق کار با این نرم افزار به صورت زیر است.

شاید به این مطلب هم علاقمند باشید
نگاهی به تحول رایانه ها از ابتدا تا کنون (بخش سوم)

dopdf-13

پس از ایجاد سند با تمامی تنظیمات مورد نظر کافی است این نرم افزار را نصب کنید. بعضی از نرم افزارهای pdf  به خود سند اضافه می شود اما این نرم افزار برای خود پنجره ایی جداگانه دارد که کار را برای کاربر بسیار راحت تر می کند. کافی است آن را در مسیر خواسته شده باز کنید و دکمه create را کلیک کنید. از نکات قابل توجه در مورد این نرم افزار این است که قادر به تبدیل فایل هایی از نرم افزارهای متفاوت به حالت pdf است و همچنین می توانید از آن به صورت online نیز استفاده کنید.

1

بدین صورت که صفحه وبی را که ذخیره می کنید می توانید به همان صورت به حالت ثابت یا همان pdf ببرید تا اطلاعات و فرمت آن تغییر پیدا نکند. همچنین نکته قابل توجه دیگر در مورد این نرم افزار این است که می تواند فایلها را علاوه بر ذخیره در حالت pdf در همان حالت معمول به چاپگر بفرستد که حتی دیگر نیاز به فعال کردن چاپگر نیز نمی باشد چون این نرم افزار به صورت اتوماتیک چاپگر را نیز تشخیص می دهد.

t نرم افزار do pdf
امتیاز به این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *