, ,
,

اختصاصی نشریه اینترنتی نوجوان ها

الیجاه وود

الیجاه وود

بازیگری است که با سه گانه ارباب حلقه ها به شهرت رسید. او متولد ۱۹۸۱ است. از کودکی کار بازیگری را شروع کرد. اولین حضورش در نقش کوچکی در کلیپ موسیقی و در سال ۱۹۸۸ بود و در ۱۹۹۰ اولین فیلم سینمایی اش را با عنوان بازگشت به آینده ۲ بازی کرد. از فیلم های مطرح او می توان به هاکل بری فین و در نهایت سه گانه ارباب حلقه ها اشاره کرد.

اما واتسون

اما واتسون

در ۱۹۹۰ در پاریس به دنیا آمد. تا ده سالگی فقط در نمایشنامه های مدرسه ای بازی کرده بود اما از سال ۲۰۰۱ تا ۲۰۱۰ در نقش هرمیون در فیلم های هری پاتر بازی کرد و همین نقش او را به شهرت و ثروت رساند. او از ۲۰۰۷ در فیلم های دیگری نیز بازی کرده است و در کنار سینما به کار مدل نیز می پردازد. در این سال ها او جوایز متعددی برای ایفای نقش هایش دریافت کرده است.

کریستن استوارت

کریستن استوارت

در سال ۱۹۹۰ متولد شد. پدر و مادرش نیز از فعالان سینما بودند. او بازیگری را از سن ۸ سالگی شروع کرد.

اولین نقش او در فیلمی به نام سیزده سال بود که هیچ دیالوگی نداشت. اولین فیلمی که در نقش اول ظاهر شد فیلم کمدی آن بچه را بگیر بود. او در طی این سال ها فیلم های متعددی بازی کرده است اما شهرت عمده او به خاطر بازی در فیلم گرگ و میش بود که در سال ۲۰۰۸ ساخته شد.

تیلور لاتنر

تیلور لاتنر

در سال ۱۹۹۲ در آمریکا به دنیا آمد. او در ابتدا به ورزش هایی مانند کاراته و فوتبال آمریکایی رو آورد. از یازده سالگی وارد سینما شد اما مهمترین نقشی که او را به شهرت رساند نقش جیکوب بلک در فیلم گرگ و میش بود. وی کار دوبله صدا را نیز انجام می دهد.

دنیل رادکلیف

دنیل رادکلیف

متولد ۱۹۸۹ در انگلستان است. اولین فیلم او دیوید کاپرفیلد نام داشت اما شهرت او وقتی آغاز شد که در فیلم های هری پاتر به ایفای نقش پرداخت و به همین خاطر به دومین نوجوان ثروتمند انگلستان تبدیل شد. او در طی سال های بازیگری خود بیش ۳۰ جایزه معتبر سینمایی دریافت کرده است.

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید

یا    

رمز خود را فراموش کرده اید؟

ساخت یک حساب جدید