ورزش های خاص برای سوزاندن چربی های کمر

t ورزش های خاص برای سوزاندن چربی های کمر

 

ورزش کمر

مشاوره سئو حرفه ای با زهرا رئیسی🔥 (کلیک کنید)😍

بیشتر افرادی که از چاقی رنج می برند، از وجود چربی های ناحیه شکم و کمر ناراضی هستند. با ورزش های خاصی می توان در این ناحیه تناسب اندام داشت.

 اگر می خواهید تناسب اندام بهتری داشته باشید و چربی های ناحیه کمر و شکم را بسوزانید می توانید از ورزش های خاصی برای این ناحیه استفاده کنید.

ورزش های مناسب برای سوزاندن چربی های ناحیه کمر و پرورش عضلات این ناحیه 

در حالت پلانک از بغل قرار بگیرید. آرنج را روی زمین قرار دهید و یک پا را روی پای دیگر بگذارید. تمام بدن باید در یک خط باشد. در این حالت دستی را که روی بدن است، صاف بالا ببرید و پایین بیاورید. در این حرکت شما در ناحیه شانه ها و بازوها احساس کشش می کنید. هر بار که دست را بالا می برید سه ثانیه صبر کنید و دوباره دست را پایین بیاورید. می توانید زانوها را هم خم کنید.

در حال پلانک قرار بگیرید، به صورتی که نوک پاها و کف دست ها روی زمین باشد و بدن در یک خط صاف قرار بگیرد. دست ها باید کشیده و عمود بر بدن روی زمین قرار بگیرد. در یک دست وزنه را نگه دارید. این دست را با وزنه به سمت بدن خم کنید و دوباره پایین بیاورید. در این حرکت در قسمت عضلات شکم احساس کشش می کنید.

از حرکت چرخش روسی استفاده کنید. این حرکت به باریک شدن کمر کمک می کند. بر روی زمین بنشینید ولی پاها را در حالت خمیده روی هوا نگه دارید. یک توپ را در دست نگه دارید و آن را به طرفین بدن ببرید. بدین شکل کمر به سمت چپ و راست می چرخد. نباید توپ با زمین برخورد کند این کار را سه دوره و هر دوره 15 تا 20 بار انجام دهید.

t ورزش های خاص برای سوزاندن چربی های کمر
امتیاز به این نوشته
شاید به این مطلب هم علاقمند باشید
9 توصیه برای گرفتن نتیجه بهتر از ورزش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *