پایه نگه دارنده موبایل

t پایه نگه دارنده موبایل

اختصاصی نشریه اینترنتی نوجوان ها

همان گونه که در بحث قبل نیز ذکر شد با لوازم بسیار ساده می توانید پایه های زیبایی را برای گوشی های همراه یا تبلت یا لب تاپ های شخصی اتان طراحی کنید و به راحتی آن ها را بسازید. پس آموزش های ما را دنبال کنید تا شیوه ساخت پایه های مختلف را یاد بگیرید.

وسایل لازم 

مقوای ماکت سازی یا مقوای کارتون های ضخیم

تیغ موکت بری

چسب

خط کش و مداد

پایه نگه دارنده موبایل  (1)

شیوه ساخت 

در ابتدا شما نیاز به 2 مثلث قایم الزاویه  دارید. مثلث ها را به اندازه ی ساق سمت راست 20 سانت، ضلع پایین 12 سانت و نوک آن 2 سانتی متر روی مقوا رسم کرده و به وسیله کاتر آن را جدا کنید. سپس در طول زاویه ی قائمه یک خط با فاصله 1 سانت و به ضخامت 0/5 سانت رسم کنید و به وسیله تیغ موکت بری آن را جدا کنید.

پایه نگه دارنده موبایل  (2)

این مثلث حکم زبانه برای مثلث دوم است. برای برش زدن آن 2 سانتی متر از کنار ساق اصلی تو بروید و علامت گذاری کنید. از قسمت نوک مثلث 0/5 سانت و از قسمت پایین 1 سانت علامت گذاری کرده و فقط قسمت بالا و پایین را مانند تصویر جدا کنید.

پایه نگه دارنده موبایل  (3)

برای پایه مستطیلی به طول 30 و به عرض 15 سانت روی مقوا رسم کرده به وسیله تیغ آن را جدا کنید و روی آن به صورت کج خطی به طول 9/5 و به عرض 0/5 سانت رسم کنید. خط دوم را با همین اندازه فقط در قسمت بالا به اندازه یک سانت از خط اولی را قطع کند. بعد از آن به وسیله تیغ موکت بری آن را جدا کنید و دو مثلث قبلی را در شیار های جدید فرو کنید. برای این که موبایل لیز نخورد یکی از شیار ها را در قسمت جلو پایه بچسبانید.

پایه نگه دارنده موبایل  (4)

پایه نگه دارنده موبایل  (5)

پایه نگهدارنده شما آماده است از استفاده آن لذت ببرید. هم چنین این پایه چند منظوره است. شما می توانید برای نگهدارنده تبلت یا حتی کتاب نیز از آن استفاده کنید.

پایه نگه دارنده موبایل  (7)

پایه نگه دارنده موبایل  (6)

t پایه نگه دارنده موبایل
امتیاز به این نوشته
شاید به این مطلب هم علاقمند باشید
کاردستی میزهای قدیمی را دور نیندازید 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *