۱۰اسباب بازی پر طرفدار جهان

10اسباب بازی پر طرفدار جهان
t 10اسباب بازی پر طرفدار جهان

کودکان و نوجوانان همیشه به اسباب بازی علاقه مند بوده اند. آن ها معمولا والدین خود را مجبور می کنند که اسباب بازی های جدیدی برایشان بخرند. این علاقه شدید بچه ها آن چنان زیاد است که هیچ وقت فکر نمی کنند که چه تعداد اسباب بازی در خانه دارند و اسباب بازی جدید همیشه برایشان شادی آور است.

هرچند دختران و پسران به اسباب بازی های متفاوتی علاقه نشان می دهند پسران به دنبال وسایلی مانند ماشین و توپ می گردند. دختران غالبا به سراغ عروسک می روند. در بسیاری اوقات این اسباب بازی ها حتی بعد از بزرگ شدن بچه ها نیز به عنوان بخشی از خاطرات کودکی اشان در اتاق آن ها باقی می ماند. فهرست زیر مجموعه ای از 10اسباب بازی پر طرفدار جهان است.

مشاوره سئو حرفه ای با زهرا رئیسی🔥 (کلیک کنید)😍

1- عروسک

اسباب بازی (10)

عروسک های گوناگون در رده اول همه اسباب بازی ها قرار دارند. البته بعضی از مارک ها مانند عروسک های باربی در کشورهای غربی رکورد دار هستند. علاوه بر خود عروسک لوازم جانبی آن ها مانند لباس و وسایل آرایش و منزل نیز به همراه این عروسک ها به فروش می رسند.

Photographer KristaStylist SherylJob# 1047940Eretouch Andrew

2- عروسک سرباز

عروسک سرباز

در اتاق اکثر پسران تعدادی از این عروسک های سرباز را می توان پیدا کرد. این ارتش اسباب بازی از سال 1960 رواج پیدا کرد اما تاکنون محبوبیت خود را از دست نداده و به شکل های گوناگون روانه بازار می شود.

3- ماشین مسابقه

اسباب بازی (2)

ماشین ها به شکل های گوناکون و البته شبیه به اتومبیل های واقعی ساخته می شوند. بسیاری از پسران علاقه مند هستند که با این ماشین ها با دوستانشان مسابقه دهند.

4- لگو (آجر های رنگی)

اسباب بازی (3)

این آجرها که باعث ایجاد خلاقیت ذهنی می شوند در ابتدا سیاه و سفید بودند ولی از سال 1958 تبدیل به آجرهای رنگارنگ شدند.

5- یویو

یویو

این اسباب بازی شگفت انگیز از سال 1928 تولید و روانه بازار شد و به زودی جای خود را به عنوان اسباب بازی محبوب بچه ها باز کرد.

6- پرتاب بشقاب

پرتاب بشقاب

پرتاب بشقاب بازی پر هیجانی است که در موقع رفتن به کنار دریا و یا تفریح در طبیعت طرفدار زیادی دارد. این بازی به ظاهر ساده از سال  1968 به بازار اسباب بازی ها روانه شد.

شاید به این مطلب هم علاقمند باشید
تاثیر شادی روی سلامت جسمی و روحی

7- کلکسیون ماشین ها

کلکسیون ماشین ها

پسران علاقه دیوانه واری به جمع آوری ماشین های مختلف دارند به همین خاطر بعضی شرکت ها مجموعه ای از این ماشین ها را در کنار هم ارائه کرده اند. این کلکسیون ماشین ها از سال 1953 تولید شده اند.

8- تفنگ آب پاش

10اسباب بازی پر طرفدار جهان

تفنگ آبی یکی از جذاب ترین بازی های تابستانی است که گاهی بزرگ تر ها را نیز جذب می کند. هر جا که بچه ها جمع شوند و آب هم در دسترس باشد بازی با تفنگ آبی بسیار هیجان آور خواهد شد.

9- خرس عروسکی

10اسباب بازی پر طرفدار جهان

خرس های عروسکی در اتاق پسرها و دخترها پیدا می شود و برای بسیاری از بچه ها همدم خوبی است. خرس های عروسکی از سال 1985 دوست بچه ها شده اند.

10- مکعب روبیک

10اسباب بازی پر طرفدار جهان

این مکعب رنگی که به نام مخترع آن نامگذاری شده است باعث بالابردن هوش و خلاقیت در نوجوانان می شود. هر چند که بازی با این مکعب کمی دشوار است اما طرفدارانش نیز کم نیستند و هر ساله مسابقاتی برای مکعب روبیک برگزار می شود.

کاربر عزیز

چنانچه این مطلب مورد توجه شما قرار گرفت، لطفا آن را لایک کنید.

t 10اسباب بازی پر طرفدار جهان
امتیاز به این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *