چگونه از کامپیوتر سر در بیاوریم؟

t چگونه از کامپیوتر سر در بیاوریم؟

اختصاصی نشریه اینترنتی نوجوان ها

آیا شما والدینی هستید که هیچ چیز از کامپیوتر نمی داند؟ آیا تا به حال دست به کامپیوتر نزدید؟ این مقاله به شما کمک می کند که بیش تر با کامپیوتر آشنا شوید. 
در قدم اول یک فرد را بیابید که بتوانید از آن کمک بخواهید، بهتر است که از فضای مجازی و آنلاین استفاده نکنید. بعضی از افراد از بچه های خود می پرسند، زیرا آن ها در مورد رایانه و فناوری خیلی می دانند اما ممکن است اگر زیاد از آن ها بپرسید ناراحت شوند. از کتاب خانه ها استفاده کنید. در کتاب خانه ها، کتاب هایی بسیار مفید برای این مطلب هستند. 

مشاوره سئو حرفه ای با زهرا رئیسی🔥 (کلیک کنید)😍

استفاده از کامپیوتر.سایت نوجوان ها (1)

در قدم بعد شروع کنید به یاد گرفتن موضوعات پایه ای و اولیه. برای مثال، روشن و خاموش کردن کامپیوتر را یاد بگیرید، نحوه گذاشتن سی دی در درایور و نحوه نصب ویندوز و دیگر چیزهای پایه.

استفاده از کامپیوتر.سایت نوجوان ها (2)

در مورد برنامه های کاربردی که استفاده می کنید بیش تر بدانید! برای این کار می توانید با قرار دادن سی دی های بازی یا برنامه های کاربردی بر روی ویندوز و پیروی کردن از مراحل نصب آن استفاده کنید. این کار به شما کمک می کند تا بهتر بتوانید بر روی سیستم خود چیزی را نصب کنید. 

استفاده از کامپیوتر.سایت نوجوان ها (3)

در مورد ایمیل ساختن و کار کردن با آن یاد بگیرید. با کمی جست و جو در اینترنت روش ایمیل ساختن را یاد بگیرید و یک ایمیل برای خود بسازید. می توانید از سرویس خود گوگل یا یاهو استفاده کنید. 
کمی در مورد خطرات اینترنت و فضای مجازی مطالعه کنید، برای مثال بد افزارها، ویروس ها، تروجان، کرم ها و کوکی هایی که باعث می شود سیستم شما آسیب پذیر شود. هم چنین در مورد هکرها و کلاه برداری های اینترنتی تحقیق کنید و مواظب چنین خطر هایی باشید، زیرا خیلی از این کلاه برداری ها موجب نابودی خیلی از چیزها می شود و همیشه سیستم خود را بروز نگه دارید و همیشه مراقب این خطرات باشید. در آخر شما می توانید برای این که در کامپیوتر بهتر شوید بیش تر تحقیق کنید و خود را همیشه به روز نگه دارید. 

شاید به این مطلب هم علاقمند باشید
کلاه تولید کننده گرما ویژه دوندگان و اسکی بازان!

استفاده از کامپیوتر.سایت نوجوان ها (4)

 

t چگونه از کامپیوتر سر در بیاوریم؟
امتیاز به این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *