کاردستی ماسک دایناسور!

کاردستی ماسک دایناسور!
t کاردستی ماسک دایناسور!

کاردستی ماسک دایناسور می تواند برای نمایش های مدرسه و یا جشن های تولد مورد استفاده قرار گیرد. این ماسک دایناسور به صورت حجمی ساخته می شود وشما  می توانید آن را روی سر خود قرار دهید اگر لباس تن پوش دایناسور هم داشته باشید انوقت کاملا شبیه دایناسورهای بامزه می شوید.

وسایل لازم ماسک دایناسور

  • مقوای ماکت سازی و مقوای سفید
  • مقداری بریده های روزنامه
  • چسب رنگ گواش یا رنگ روغنی

شیوه ساخت ماسک دایناسور

برای شروع مقوای ماکت را مانند تصویر شماره یک به اندازه ی سر خودتان برش بزنید و برشها را با چسب به هم متصل کنید و صبر کنید تا چسب ها خشک شوند. سپس فضای خالی بین کناره های دو مقوا را با نوارهای باریک مقوای سفید پر کنید. سعی کنید هلالهای اسکلت سر دقیق در بیاید تا در مرحله ی بعد با مشکل مواجه نشوید.

پس از آن روزنامه ها را با دست به برشهای کوچک تقسیم کنید در این مرحله اصلا از قیچی استفاده نکنید چون لبه ها درست روی هم قرار نمی گیرند. برش های روزنامه را به چسب چوب آغشته کنید و فضاهای خالی بین مقوا را پر کنید تا جایی کار را ادامه دهید که هیچ فضای خالی روی اسکلت باقی نماند.

آن را در جایی قرار دهید تا کاملا خشک شود سپس مجددا یک مرتبه دیگر روی کل کار را با روزنامه های آغشته به چسب چوب پر کنید. پس از خشک شدن مجدد روی ماسک را رنگ آمیزی کنید و دندانهای دایناسور را از مقوا برش زده و دور دهان بچسبانید و از خلاقیت خود لذت ببرید.

ماسک دایناسور

t کاردستی ماسک دایناسور!
3/5 - (1 امتیاز)

آنچه دیگرانجست و جو کرده اند:

  • https://www nojavanha com/کاردستی-ماسک-دایناسور/
شاید به این مطلب هم علاقمند باشید
کاردستی درخت های بهاری 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *