, ,
,

اختصاصی نشریه اینترنتی نوجوان ها

وسایل لازم 

بطری خالی نوشابه

تیغ موکت بری

چسب نواری پهن

شیوه ساخت 

ابتدا قسمت بالای بطری رابه وسیله تیغ موکت بری برش بزنید و قسمت بالای بطری را وارونه در قسمت بدنه بطری فرو کنید. این کار به جهت استحکام بیش تر در پایان کار است. سر بطری دوم را به شکل وارونه درون بدنه بطری اول فرو کنید و هر دو بطری را محکم به هم فشار دهید. مطمئن شوید که بطری ها کاملا در هم فرو رفته باشند.

تعداد ۱۶ عدد بطری را به همان شیوه ای که در بالا ذکر شد بسازید و در کنار هم قرار دهید تا یک مکعب درست شود. اگر مایل بودید مبل شما بزرگ تر باشد می توانید تعداد بطری ها را افزایش دهید تا سطح مبل شما بزرگ تر شود. پس از این که بطری ها را به شکل مکعب کنار هم چیدید به وسیله چسب نواری شیشه ای پهن دور تا دور بطری ها را محکم مهار کنید به طوری که به هیچ عنوان از کنار هم حرکت نکنند و کاملا ثابت بمانند.

برای روکش کردن این مبل راحتی و زیبا بهتر است ابتدا اطراف آن را با لایه ای از اسفنج ۵ سانتی بپوشانید و سپس روکشی برای آن تهیه کنید که روکش آن می تواند از چرم مصنوعی – پارچه یا حتی پلیور بافتنی قدیمیتان باشد این کار نیز به سلیقه شخصی شما بستگی دارد. از زیبایی و نشستن روی این مبل راحتی و خلاقانه لذت ببرید.

مبل راحتی (1)

مبل راحتی (2)

مبل راحتی (3)

مبل راحتی (4)

برچسب ها:
بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

مجله آنلاین نوجوانها

https://www.nojavanha.com 2020

نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید

یا    

رمز خود را فراموش کرده اید؟

ساخت یک حساب جدید