کاردستی عروسک نمایشی موش انگشتی 

کاردستی عروسک نمایشی موش انگشتی 
t کاردستی عروسک نمایشی موش انگشتی 

شما می توانید عروسک نمایشی موش انگشتی را بسازید و باآن نمایش های زیبا اجرا کنید. البته نمونه های دیگر از این عروسک را در سایت آموزش داده ایم که می تواند مجموعه نمایشی شما را کامل کند.

لوازم مورد نیازعروسک نمایشی موش انگشتی

  • مقوا
  • خودکار
  • قیچی
  • الگوی عروسک

شیوه ساخت عروسک نمایشی موش انگشتی

الگوی عروسک نمایشی موش انگشتی

از الگو اصلی صورت موش پرینتی تهیه کنید. دور الگو را روی کاغذ پرینت برش بزنید. سپس الگو آماده را روی مقوا یا نمد سفید قرار داده و دور الگو را خط بکشید. سپس الگو اصلی را روی مقوا یا نمد را برش بزنید. قسمت چشم ها و نوک بینی را اگر با مقوا کار می کنید به راحتی می توانید با کولاژکردن مقوا رنگی درست کنید و اگر موش نمدی را ترجیح دادید می توانید از چشم های آماده عروسک یا دگمه و مروارید نیز استفاده کنید و موش زیبایی را طراحی کنید.

عروسک نمایشی موش انگشتی

مرحله بعدی مونتاژ بدن و حلقه انگشتی موش عروسکی است. قسمت های مختلف بدن موش مقوایی (قسمت پوزه و نوار دور گردن ) به راحتی با چسب گرم  روی هم بچسبانید و قسمت گردن را رو به بیرون خم کنید.  سپس  برای نوار دور انگشت، انگشتتان را درون پوزه موش کوچولو قرار دهید مکان مناسب آن را ابتدا با خودکار علامت گذاری کنید و پس از آن با چسب حلقه را به مکان اصلی بچسبانید.

در موش نمدی تمامی قسمت ها را هم با چسب و هم با کوک زدن می توانید به هم مونتاژکنید و از خلاقیت خود در نمایش های عروسکی لذت ببرید و سرگرمی مناسبی را خلق کنید .

شاید به این مطلب هم علاقمند باشید
کاردستی توپ گل

موش انگشتی.سایت نوجوان ها (3)

 

t کاردستی عروسک نمایشی موش انگشتی 
1/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *