,

اختصاصی نشریه اینترنتی نوجوان ها

کفش فانتزی کوچولوهای مقوایی را دیده اید؟ می توانید برای خودتان یکی از آن ها درست کنید و برای میهمانی ها داخل آن را با نقل یا شکلات پر کرده و با آنها از میهمان هایتان پذیرایی کنید تا هم از خلاقیت شما لذت ببرند و هم کامشان شیرین شود. در ادامه کاردستی کفش را با ابزاری ساده و در دسترس به همراه تصویر آموزش می دهیم.


وسایل لازم


چرم صنعتی
روبان
چسب


شیوه ساخت


از الگوی زیر پرینتی تهیه کنید.

سپس اطراف پرینت را برش بزنید و آن را روی چرم قرار دهید. اطراف آن را برش بزنید. به وسیله پانچ سوراخ های جای بند کفش را مشخص کنید. روبان ها را در همین مرحله از سوراخ ها رد کرده و پاپیون کنید. سپس قسمت پشت کفش را روی هم قرار دهید و با نخ مخصوص آن را بدوزید.

با دو علامت، قسمت پشت و جلوی کفش، روی الگو مشخص شده است. توجه داشته باشید که علامت ها را قبل از هر کاری روی چرم ایجاد کنید. قسمت کفی کفش را در زیر کفش قرار دهید و دور آن را با نخ و سوزن بدوزید یا می توانید ابتدا دور آن را بچسبانید و سپس بدوزید.

ما الگو های انواع دیگری از این مدل کفش را که به همین ترتیب می توانید آماده کنید نیز برایتان آماده کردیم که در پایین ملاحظه می کنید. با استفاده از این الگوها می توانید کفش چرمی یا مقوایی یا فومی هم بسازید و از خلاقیت خود لذت ببرید.

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید

یا    

رمز خود را فراموش کرده اید؟

ساخت یک حساب جدید