۱۵ بازی از جذاب ترین بازی های آفلاین آندوریدی موبایل

t 15 بازی از جذاب ترین بازی های آفلاین آندوریدی موبایل
t 15 بازی از جذاب ترین بازی های آفلاین آندوریدی موبایل

پر هیجان ترین بازی های آندروید

اینترنت ندارید و حوصله تان سر رفته است  ؟ اشکالی ندارد. در این جا 15 بازی از جذاب ترین بازی های آفلاین موبایل را که به اینترنت نیاز ندارند؛  به شما معرفی می کنیم .
در دهه اخیر تقاضا برای بازی های آنلاین زیاد شده است . به دلیل اینکه در سراسر دنیا بازی کن ها می توانند با هم بازی کنند ، اما بازی های آفلاین هم طرفدار های خودش را دارد. شاید در موقعیتی نباشید که به اینترنت دسترسی داشته باشید . در این جا چند نمونه از این بازی های آفلاین را می توانید ببینید.

1- کمان دار قهرمان (Archero)

شما در این جا نقش کمان داری را ایفا می کنید که باید موانع را از سر راه بردارد .کماندار در سال 2019 ، برنده جایزه خلاقانه ترین بازی فروشگاه گوگل پلی شده است . در این جا 20 قهرمان وجود دارد و شما باید با شکست دادن هیولا ها و شخصیت های بد به پیروزی برسید  .

مشاوره سئو حرفه ای با زهرا رئیسی🔥 (کلیک کنید)😍

کماندار قهرمان یکی از جذاب ترین بازی های آفلاین موبایل می باشد که  بسیار شبیه به بازی های معروف آنلاین مثل کلش رویال و … ساخته شده است . اما کپی یا تقلید از آن ها نیست . در این بازی هر چه شما بیشتر تلاش کنید و برنده شوید؛ آیتم و سلاح های بیشتری در اختیارتان قرار می گیرد . تا بتوانید غول های قوی تر را شکست دهید . کماندار قهرمان  را می توانید ازاین جا دانلود کنید.

بازی جذاب موبایل

2- نبرد تایتان ها ( Titan Quest )

یکی دیگر از جذاب ترین بازی های آفلاین موبایل ، بازی نبرد تایتان ها است . نبرد تایتان ها  برای اولین بار در سال 2006 برای کامپیوتر های رو میزی عرضه شد . در آن زمان کسی فکر نمی کرد که گوشی های هوشمند آن قدر پیشرفت کنند  که بتوانید این بازی هیجان انگیز را روی آن انجام دهید . داستان  در یونان و مصر باستان اتفاق می افتد و اژدهای غول پیکر و غول ها می خواهند برآن  سرزمین ها  غلبه کنند. شما باید با نقشه ای زیرکانه با  آن ها بجنگید و آن ها را از بین ببرید. داستان از یک روستایی نزدیک به مصر آغاز می شود که در آن جا غول های بزرگ به شهر یورش برده اند و مردم را به وحشت انداخته اند. حالا شما قهرمانی هستید که باید  از شر غول ها خلاص شوید. این بازی جذاب را از این جا دانلود کنید .

نبرد تایتان ها

3- بازی ماشینی آسفالت(Asphalt )

کمتر کسی هست که این بازی آفلاین موبایل را نشناسد . بازی مسابقه ای آسفالت  گرافیک خیره کننده ای داردو دوستداران بازی های ماشینی را به خودش جذب کرده است . در این بازی شما باید سعی کنید که مسابقه های مختلف را ببرید و ماشین های مختلفی را باز کنید تا بتوانید در مسابقات همیشه اول باشید.
برای دانلود این بازی جذاب به این جا  مراجعه کنید .

شاید به این مطلب هم علاقمند باشید
باید ها و نبایدها در اینترنت

بازی ماشینی اسفالت

4- التو ادیسه ( Alto’s Odyssey )

این بازی جذاب آفلاین موبایل یک نوع  اسکی است که به سبک دوندگی یا run ساخته شده است. یک شخصیت اسکی سوار در سرزمین های   حاصل خیز و محیط مختلف  اسکی می کند.بازیکن باید در مسیر  سکه ها وآیتم های مختلفی  را  بگیرد ، این بازی شبیه بازی subway surf است و بسیار جذاب و زیبا ست.  این بازی را از اینجا  دانلود کنید.

التو ادیسه ( Alto’s Odyssey )

5- سرزمین بد( Badland )

بدلند یکی از پر طرفدار ترین و زیباترین بازی آفلاین موبایل است که نوعی بازی ماجراجویی است و تا الان بیش از 50 میلیون بار ازگوگل پلی دانلود شده است . داستان  در یک جنگل اتفاق می افتد .بازیکن باید  به شکل یک موجود در جنگل کاوش کند و مشکلاتی  راکه در جنگل وجود داردحل کند. این بازی بیش از 70 مرحله دارد که می تواند شما را بسیار سرگرم کند . بدلند  را می توانید از اینجا دانلود کنید.

بازی افلاین

6- برزخ ( limbo )

لیمبو یا برزخ یکی از معروف ترین و جذاب ترین بازی های آفلاین موبایل است . داستان به این شکل است که پسری در یک دنیا به دنبال خواهر گم شده خودش می گردد ، در این مسیر با مشکلات مختلف  و از جمله موجودات بسیار ترسناک مواجه می شود که باید آن ها را پشت سر بگذارد . در این بازی از موسقی های دلهره آور اما جذاب  استفاده شده که حس ترس و وحشت را به بازیکن القا می کند . برزخ رامی توانید از این جا دانلود کنید.

بازی افلاین برزخ ( limbo )

7- جعبه شگفت انگیز ( Wonderbox )

جعبه شگفت انگیز جذاب و پر از ماجرا جویی است که در آن دنیا های مختلف را کشف می کنید . زمانی  که در حال کشف این دنیای بزرگ هستید با چالش های بزرگی و دشمنان زیادی روبه رو خواهید شد . این بازی با گرافیک جذاب  خود می تواند شما را مدت ها سرگرم کند. جعبه شگفت انگیزرا از این جا می توانید دانلود کنید .

جعبه شگفت انگیز ( Wonderbox )

8-  مسیر مترو ( Subway Surfers)

می توان گفت این بازی یکی از محبوب ترین و معروف ترین بازی های آفلاین موبایل است . کمتر کسی است که اسم این بازی به گوشش نخورده باشد ، داستان بازی ساب وی سارف به این صورت است که شخصیت اول آن پسری است که قطار ها را با نقاشی هایش خراب می کند و در همین حال مامور ها او را می بینند و بازی شروع می شود . شما باید از بین ریل قطار ها فرار کنید و نگذارید مامور شما را بگیرد ، در این بازی سکه ه وایتم ها یی وجود دارد که با بدست آوردن آن ها می توانید شخصیت ، لباس و … جدید را برای خود باز کنید و از آن استفاده کنید .
این بازی جذاب را از این جا  می توانید دانلود کنید .

شاید به این مطلب هم علاقمند باشید
جانوران دست آموز روباتی

Subway Surfers

9- حمله هوایی (AirAttack 2)

حمله هوایی ، یک بازی جذاب و اکشن است ، داستان به این صورت است که  بایستی که هواپیماهای مختلف را کنترل نمایید و با استفاده از تیرها و شلیک های پی در پی هواپیماها و برجک های پیش رویتان را نابود کنید و انواع ماموریت های چالش برانگیز و مهیج را یکی پس از دیگری پشت سر بگذاریدو در این راه دشمنان زیادی دارید . در این بازی هیجان انگیز افلاین موبایل ، هواپیما های مختلفی وجود دارد که با استفاده از هر کدام می توانید قدرت خود را به رخ بشکید . برای دانلود این بازی هیجان انگیز بر روی این لینک کلیک کنید.

حمله هواییAirAttack 2

10- به سوی مردگان (Into the Dead 2):

این بازی جذاب آفلاین موبایل ، در انقلاب زامبی ها اتفاق افتاده است ، دراین بازی  در اول با تفنگ و سلاح های ضعیف باید به جنگ زامبی ها بروید و آن ها را بکشید .دردامه  شما در حال دویدن هستید و در راه زامبی ها به شما حمله می کنند ، هر چه پیش تر بروید زامبی های قوی تری به شما حمله ور میشوند که برای مقابله با آن ها  که نیاز به سلاح های قوی تری دارید . این بازی جذاب را می توانید از این جا  دانلود کنید.

به سوی مردگان (Into the Dead 2)

11- وکتور 2(Vector 2)

این بازی در سبک دوندگی و فرار مانند ساب وی سارف است ، با این تفاوت که در این بازی  محیطی فوق اکشن را تجربه می کنید . بازیکن باید با لیز خوردن ، پریدن و فرار کردن ،موانع پیش رو را پشت سر بگذارد ، در این مسیر  جلیقه های ضد گلوله و وسایلی برای فرار بهتر دریافت خواهد کرد. محل هایی مانند آزمایشگاه ها و کارخانه ها و … مکان ماموریت های بازیکن است . برای دانلود این بازی جذاب آفلاین موبایل به این لینک  مراجعه کنید.

وکتور دو

12- میراث نوا ( N.O.V.A. Legacy )

این بازی یکی از اکشن ترین و جذاب ترین بازی بازی های آفلاین موبایل است . در این بازی شما به دوستان خود کمک می کنید که با از بین بردن دشمنان و فضایی های بیگانه نگذارید که نسل بشریت نابود شود . گرافیک بازی بسیارخاص است ، و ومی توانید ده ها ماموریت فوق العاده زیبا و مهیج را پشت سر بگذارید . این بازی جذاب را می توانید از این  لینک دانلود کنید

شاید به این مطلب هم علاقمند باشید
میکروکنترلر چیست؟

میراث نوا ( N.O.V.A. Legacy )

13- بازی مسابقه ترافیک (traffic racer) :

این بازی یک بازی هیجان انگیز ماشین سواری و مسابقه ای است ،  در این بازی با ماشین های مختلف در جا های مختلفی مانند جنگل ، کوه و … رانندگی می کنید و مسابقه می دهید. بازی شرایط مختلفی  مانند  تعقیب گریز ، آزاد ، شب های شهر و …  دارد که  با انتخاب هر کدام از این حالت ها می توانید در ان وضعیت بازی کنید. در این مسیر  با رد کردن مرحله های بازی می توانید ماشین های بیشتر را باز کنید یا ماشین خودتان را ارتقا دهید تا با قدرت بیشتری مرحله ها را رد کنید ، همچنین  به دو صورت دکمه های لمسی یا شتاب سنج نیز می توانید بازی کنید . این بازی را از این لینک  دانلود کنید .

بازی traffic racer

14- ماینکرافت (Minecraft) :

کمتر کسی است که اسم این بازی جذاب را نشنیده باشد ، این بازی به صورت آنلاین برای کامپیوتر عرضه شد و شرکت سازنده وقتی متوجه شد که چقدر بازی که ساخته است، طرفدار دارد تصمیم به ساخت بازی افلاین اندروید و ios این بازی جذاب راگرفت . بازی از مکعب مربع هایی 1 در 1 ساخته شده است وشما به صورت آزادانه به ساخت و ساز می پردازید و یک شهر رویایی با تمام امکانات و به زیباترین شکل ممکن را آماده می کنیداما با خطر هایی زیادی نیز مواجه خواهید شد. با خلاقیت خودتان می توانید دنیایی خودتان را در مانیکرافت بسازید و از آن لذت ببرید . این بازی جذاب آفلاین موبایل را از این لینک  می توانید دانلود کنید .

ماینکرافت

15- برادران جنگ ( Brothers in Arms 3 ) :

برادران جنگ بازی اکشن و زیبایی است ، در بازی به صورت گروهی باید مراقب افراد گروه خودتان در جنک باشید و با استفاده از استراتژی هابی مختلف  جنگ را به نفع خودتان تمام کنید . شما 12 نفر هستید که باید از برداران خود محافظت کنید ، هر نفر ویژگی های منحصر به فردی دارد و با از دست دادن یک نفر در مرحله بعدی بازی قطعا به مشکل بر می خورد و به راحتی نمی توانید مرحله ها را رد کنید .  بازی بر اساس ماموریت و استراتژی ساخته شده است و در هر مرحله با توجه به اینکه شما چقدر پیشرفت کرده اید ، به شما ایتم های جنگی و سلاح های پیشرفته ای داده می شود . برای دانلود این بازی آفلاین روی این لینک  کلیک کنید .

برادران جنگ ( Brothers in Arms 3 )

امیر حسین رادفر

بازی جکی چان در تلفن همراه شما

t 15 بازی از جذاب ترین بازی های آفلاین آندوریدی موبایل
امتیاز به این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *