چالش: پیدا کردن ۹ تفاوت در ۴۹ ثانیه بین دو تصویر!

پیدا کردن 9 تفاوت در 49 ثانیه
t چالش: پیدا کردن 9 تفاوت در 49 ثانیه بین دو تصویر!

به چالش پیدا کردن پیدا کردن 9 تفاوت در 49 ثانیه در سایت نوجوان ها خوش آمدید! بین دو عکس 9 تفاوت تفاوت وجود دارد. آیا می توانید تمام تفاوت ها را در 6 ثانیه تشخیص دهید؟

پیدا کردن پیدا کردن 9 تفاوت در 49 ثانیه

برای بازی، خواننده باید به سادگی به دو تصویر نگاه کند و آنها را با دقت مقایسه کند. تفاوت ها می توانند ظریف باشند، بنابراین باید از نزدیک نگاه کنید. هنگامی که تمام تفاوت ها را پیدا کردید، می توانید پاسخ های خود را با راه حلی که در پایان ارائه خواهیم کرد بررسی کنید.

مشاوره سئو حرفه ای با زهرا رئیسی🔥 (کلیک کنید)😍

با دقت به تصاویر نگاه کنید:

پیدا کردن 9 تفاوت در 49 ثانیه

در این صحنه، دو تصویر در نگاه اول تقریباً یکسان به نظر می رسند. با این حال، پس از بررسی دقیق تر، متوجه خواهید شد که تعداد انگشت شماری از تغییرات هوشمندانه پنهان شده اند. ماموریت شما این است که تمام تفاوت های موجود در این تصاویر را شناسایی و کشف کنید.

هنگامی که تمام تفاوت ها را پیدا کردید، می توانید پاسخ های خود را با راه حل مقایسه کنید. اگر همه تفاوت ها را پیدا کردید، به شما تبریک می گویم! شما استاد تشخیص تفاوت هستید.

وقت تمام است! آیا تفاوت ها را در 49 ثانیه پیدا کردید؟ اگر نتوانستید این کار را انجام دهید یا نتوانستید همه آنها را پیدا کنید نگران نباشید. ما تمام تفاوت ها را در زیر به شما نشان خواهیم داد.

برای دیدن پاسخ پیدا کردن پیدا کردن 9 تفاوت در 49 ثانیه اسکرول کنید:

شاید به این مطلب هم علاقمند باشید
چالش: بین دو تصویر 10 تفاوت در 57 ثانیه پیدا کنید!

پاسخ پیدا کردن پیدا کردن 9 تفاوت در 49 ثانیه:

در این نقطه پازل تفاوت، از شما خواسته شد تا 9 تفاوت در 49 ثانیه تشخیص دهید. در اینجا 9 تفاوت بین تصاویر آورده شده است. خودتان آنها را ببینید:

پیدا کردن 9 تفاوت در 49 ثانیه

ادعاها نشان می دهد که تنها افرادی که سطح هوشی بالایی دارند می توانند 3 تفاوت بین تصاویر ماشین تشخیص دهند. ما با اضافه کردن یک تایمر 6 ثانیه ای این پازل را کمی سرگرم کننده تر کرده ایم. به اصلاح مهارت های خود ادامه دهید و به یاد داشته باشید که از این نمونه چالش ها لذت ببرید!

آیا برای شما این فعالیت نقطه تفاوت لذت بخش بود؟ اگر به این دسته از مطالب علاقمندید پیشنهاد می کنم بخش پیدا کردن اختلاف تصاویر را هم ببینید.

منبع

t چالش: پیدا کردن 9 تفاوت در 49 ثانیه بین دو تصویر!
امتیاز به این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *