کاردستی آویز دانه های برف کاغذی + ویدئوی آموزشی

دانه برف کاغذی

بیشتر شما برای جشن ها و میهمانی های دوستانه به دنبال آویزهای تزئینی هستید. کاردستی آویز دانه های برف کاغذی به شما کمک می کند این مشکل را به راحتی حل کنید. با وسایل ساده می توانید آویز های دانه برف سه بعدی بسازید و در میهمانی ها از خلاقیت خود لذت ببرید. بابخش کاردستی همراه باشید.

طراحی سایت فروشگاه حرفه ای با هوشمند گستران😍 (کلیک کنید)

لوازم مورد نیاز

قیچی

کاغذ رنگی

خط کش

چسب رولی

ماژیک

کاردستی آویز دانه های برف کاغذی

گام اول

برای شروع ساخت کاردستی آویز دانه های برف کاغذی، نیاز دارید یک مربع با ضلع های مساوی و اندازه دلخواه از کاغذ رنگی برش بزنید. سپس یکی از گوشه ها را در نظر بگیرید و آن را  از وسط  به طرف بالا تا بزنید طوری که کاغذ مربعی به مثلث تبدیل شود.

پس از آن گوشه مثلث را برروی گوشه مقابل تا بزنید . به این ترتیب مربع را به دو مثلث تا خورده روی هم تبدیل شده است.

کاردستی آویز دانه های برف کاغذی

گام دوم

در مرحله ی بعد، طول ساق مثلث  90 قائم الزاویه که دولای بسته است را  به 5 قسمت مساوی تقسیم کنید و با ماژیک  علامت گذاری کنید.

برای منظم تر شدن برش ها بهتر است با خط کش علامت های ایجاد شده را صاف تا یک سانت مانده به ضلع روبه رو خط کشی کنید؛ سپس با قیچی  تمام خط ها را برش بزنید.

کاردستی آویز دانه های برف کاغذی

گام سوم

پس از این که تمام خط ها را برش زدید؛ کاغذ را باز کنید. برای این که دولبه ی برش خورده ی وسط مربع را به هم متصل کنید می توانید یک مداد یا خودکار را وسط اولین برش قرار دهید.

شاید به این مطلب هم علاقمند باشید
کاردستی ساخت النگوهای رنگی

دو گوشه ی کاغذ را روی مداد به هم بچسبانید. صبر کنید تا چسب خشک شود، پس از آن می توانید مداد را از بین استوانه کوچک به وجود آمده بیرون بکشید.

t کاردستی آویز دانه های برف کاغذی + ویدئوی آموزشی

گام چهارم

برای این که کاردستی آویز دانه های برف کاغذی شما شکلی برجسته و سه بعدی داشته باشد باید لبه های بعدی را مانند تصویر بالا ، دولبه از یک طرف و دو لبه ی دیگر را از طرف مخالف روی هم بچسبانید.به این ترتیب یکی از پرّه های دانه برف کاغذی شما ساخته شده است. به همین ترتیب باید شش پر برجسته دیگر نیز بسازید.

کاردستی آویز دانه های برف کاغذی

گام پنجم

مرحله پایانی کار آویز دانه برف برجسته متصل کردن گوشه های پایینی شش قسمت ساخته شده است. کاردستی آویز دانه های برف کاغذی زیبای شما آماده استفاده است.

می توانید تعداد زیادی با رنگ های متفاوت از این دانه برف ها را بسازید و تمام سقف اتاق را تزئین کنید و از خلاقیت و ابتکار خود لذت ببرید.

برای آموزش کامل کاردستی آویز دانه برف ویدیوی زیر را تماشا کنید.

امتیاز به این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *