تم تولد حیوانات جنگل

تم تولد حیوانات جنگل

تزئین تولد با تم حیوانات جنگل یکی از تم‌های جذاب و شیک برای تزئین تولد است. درادامه  می‌توانید ایده‌های جذاب و شیک برای تزئین تولد با تم حیوانات جنگل را ببینید.

ایده برای تم تولد حیوانات جنگل

کیک تم تولد حیوانات جنگل زیبا

 

تم تولد طرح حیوانات جنگل

پیشنهاد مطالعه: تم تولد میکی موس

بادکنک آرایی تم تولد حیوانات جنگل

 

پک تم تولد حیوانات جنگل

پیشنهاد مطالعه: تم تولد پری دریایی

عکس تم تولد حیوانات جنگل

 

تم تولد حیوانات جنگلی

پیشنهاد مطالعه: تم تولد صورتی

لوازم تم تولد حیوانات جنگل

 

لباس تم تولد حیوانات جنگل

 

تم تولد حیوانات جنگل دخترانه

پیشنهاد مطالعه:تم تولد فضانورد

تم تولد حیوانات جنگل پسرانه

 

بادکنک آرایی تم تولد حیوانات جنگل زیبا

 

کیک تم تولد حیوانات جنگل

 

تم تولد حیوانات جنگل روباه

پیشنهاد مطالعه: تم تولد اسب تک شاخ

 

بنر تم تولد حیوانات جنگل

 

خرید تم تولد حیوانات جنگل

پیشنهاد مطالعه:تم تولد قرمز

تم تولد جنگل حیوانات برای کودک

 

ایده برای تم تولد حیوانات جنگل

در ادامه، چند ایده برای آماده کردن یک تم تولد با موضوع حیوانات جنگل برای شما معرفی می‌کنم:

۱. دعوتنامه‌ها: طراحی دعوتنامه‌هایی با تصاویر حیوانات جنگل مانند پلنگ، شیر، خرس، میمون و اسب‌زمینی. می‌توانید از عکس‌هایی که از این حیوانات در جنگل دارید استفاده کنید.

۲. تزئینات: در تزئینات اتاق، از عناصری مانند درختان کاغذی، پنجره‌های مصنوعی حیوانات جنگل، برگ‌های بزرگ و طبیعی، و میوه‌های متنوع استفاده کنید. همچنین می‌توانید عکس‌های بزرگ حیوانات جنگل را در دیوارها قرار دهید.

۳. لباس: دعوت کنندگان را بخواهید لباسی با تم حیوانات جنگل بپوشند. مثلاً شما می‌توانید لباسی با پرینت پلنگ یا خرس بپوشید و دعوت کنندگان را هم متقاعد کنید که به لباس‌های مشابهی بپوشند.

۴. بازی‌ها و فعالیت‌ها: بازی‌هایی که مرتبط با حیوانات جنگل هستند را در نظر بگیرید. مثلاً یک مسابقه شکار گنج، ساخت و ساز آشیانه حیوانات جنگل با مصنوعات یا بازی دست‌ساز جنگلی.

۵. میز خوراکی: میز خوراکی را با ظروفی که طرح و نقش حیوانات جنگل را دارند، تزئین کنید. می‌توانید دسرها و خوراکی‌ها را به شکل حیوانات جنگل درست کنید، مثلاً کیک پلنگ یا کوکی‌های شکل خرس.

شاید به این مطلب هم علاقمند باشید
تم تولد دخترانه شیک و ارزان

۶. هدایا: به مهمانانتان هدایا کوچکی با موضوع حیوانات جنگل بدهید. می‌توانید برچسب‌های کادو با تصاویر حیوانات جنگل طراحی کنید یا در اینترنت به دنبال سازمان‌ها و فروشگاه‌هایی بگردید که هدایا و لوازم جانبی با این موضوع را عرضه می‌کنند.

۷. مهمانان ویژه: دعوت کنید افرادی که دارای حیوانات خانگی مربوط به جنگل هستند، بیایند و حیوانات خانگی‌شان را به نمایش بگذارند. این می‌تواند جالب و آموزنده باشد و بچه‌ها از نزدیک با حیوانات جنگل آشنا شوند.

۸. کیک حیوانات جنگل: برای کیک تولد، کیکی را با تصویر یا طرحی از حیوانات جنگل تزئین کنید. می‌توانید از تم‌های فومیجه، شکلات‌های قالبی یا حتی عروسک‌های جنگلی کوچک برای تزئین کیک استفاده کنید.

۹. موسیقی: پخش موسیقی مربوط به حیوانات جنگل و طبیعت جنگلی در طول جشن، برای ایجاد فضای مناسب و جذاب استفاده کنید. موسیقی با صداهای جنگلی مانند آواز پرنده‌ها و صدای باران می‌تواند جو را بیشتر به تم جنگل نزدیک کند.

۱۰. داستان خوانی: در طول جشن، می‌توانید داستان‌هایی درباره حیوانات جنگل را برای کودکان بخوانید یا حتی اجازه دهید کودکان خلاقیت خود را به کار بگیرند و داستان‌های کوتاهی درباره حیوانات جنگل بسازند و بخوانند.

منبع

امتیاز به این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *