گنجینه ای که در یک آپارتمان پیدا شد!

تونل زمان

هنرمند و بازیگر فرانسوی به نام مادام فلوریان؛ در سال 1942 و در جریان جنگ جهانی آپارتمان خود را رها کرد و هرگز به آن بازنگشت. مالک برای فرار از حمله نازی ها و پاریس اشغال شده  از خانه مجلل خود فرار کرد. او دیگر هیچ وقت فرصت برگشت به این خانه را نکرد و همه آن چه در آپارتمان وجود داشت همان طور دست نخورده  سالها باقی مانده بود.بالاخره  او در سال 2010 در سن 91 سالگی درگذشت. بعد از فوت او وقتی برای تعیین ارث به جا مانده از او در آپارتمان باز شد همه با گنجینه ای از وسایل باارزش و تاریخی مواجه شدند که حدود 60 سال دست تخورده باقی مانده بود.

طراحی سایت فروشگاه حرفه ای با هوشمند گستران😍 (کلیک کنید)

تونل زمان یا خانه ای اشرافی ؟

 وارثان این زن اشرافی وقتی به این آپارتمان پاریسی که اکنون به عنوان  “تونل زمان” شناخته می شود، وارد شدند ، شگفت زده شدند . همه چیز مانند سالیان دور دست نخورده باقی مانده بود  و گنجینه های زیادی را در داخل این خانه قدیمی کشف شد .  وارثان در نهایت تصمیم گرفتند از این  آپارتمان فهرستی تهیه کنند.

یکی از این آثار ارزشمند این خانه  تابلویی از نقاش مشهور قرن نوزدهم ایتالیا، جیووانی بولدینی است. این نقاشی زنی را نشان می دهد که گمان می رود مارث دو فلوریان در 24 سالگی باشد. خانه تونل  زمان نیز رابطه عاشقانه او با این هنرمند را از طریق مجموعه ای از نامه های عاشقانه که آنها رد و بدل کردند فاش کرد. شاید روزی  این اپارتمان یا تونل زمانی که  ما را به دوران بسیار دور می برد به شکل یک موزه بر روی مردم گشود ه شود 

 

شاید به این مطلب هم علاقمند باشید
باغ های معلق معاصر 

گنجینه در آپارتمان تونل زمان

گنجینه در آپارتمان تونل زمان

تونل زمان

تونل زمان

گنجینه در آپارتمان (3)

گنجینه در آپارتمان (2)

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *