“خروس جنگی” با ۳۵۰ هزار دانلود محبوب ترین بازی تلفن همراه در ایران

 

سه بازی موبایلی که این روزها مورد توجه زیادی از کاربران قرار گرفته است تاکنون از سوی کاربران 450 هزار بار دانلود شده اند.

به گزارش نشریه اینترنتی نوجوان ها، “خروس جنگی”، ” توپ‌های تنبل ” و “گرنی و گریم” شهریور ماه سال جاری وارد بازار گیم شده‌ و با وجود گذشت مدت زمان سه ماهه، بازی‌های یاد شده توانسته اند موفقیت های قابل توجهی را بین کاربران کسب کنند.

بر اساس اعلام تیم سازنده بازی رایانه ای خروس جنگی، این بازی با سیصد و پنجاه هزار دانلود در میان بازی های موبایلی ” توپ‌های تنبل ” و “گرنی و گریم” پر مخاطب‌ترین بازی شناخته شده است.

بازی “خروس جنگی” که با سبک آنلاین رقابتی در شرکت پیشگامان یارا کیش ساخته شده، اقتباس جالبی از جنگ انداختن خروس‌ها و خروس‌ بازی به شیو کاملا متفاوت و بدون خشونت است.

همچنین بازی‌های رایانه‌ای ” توپ‌های تنبل ” و “گرنی و گریم” نیز هر کدام جداگانه با پنجاه هزار دانلود در کافه بازار در رتبه دوم قرار دارند.

بازی رایانه‌ای”گرنی و گریم” با سبک دو بعدی متفاوت توسط گروه بازی سازی فانوس گیم ساخته شده و بر روی پلتفرم اندرویدی قابل اجراست.

بازی رایانه‌ای “توپ های تنبل” با سبک ساده ساخته شده و دارای 80 مرحله بوده که در سه محیط مزرعه، بیابان و ساحل انجام می شود، بازیکن در این بازی سعی می‌کند در هر مرحله بالاترین امتیاز را کسب و در آن مرحله بین همه، رکورد دار باشند.

منبع: بنیاد ملی بازی های رایانه ای

امتیاز به این نوشته
شاید به این مطلب هم علاقمند باشید
پرواز ایستاده با سرعت 150 کیلومتر در ساعت

‫1 نظر ارسال شده در ““خروس جنگی” با ۳۵۰ هزار دانلود محبوب ترین بازی تلفن همراه در ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *