, ,
,

اختصاصی نشریه اینترنتی نوجوان ها

برای ساختن یک ایمیل راه های زیادی وجود دارد، چطور می توانید یکی از آن ها را انتخاب کنیم؟ هرکدام از سرویس های ایمیل دارای ویژگی های خودش هست بسته به نیاز خود یکی را انتخاب کنید. این مطلب به شما کمک می کند تا یک ایمیل را در چند دقیقه بسازید و از آن استفاده کنید. 
چند روش و چند سرویس وجود دارد که می توانید به راحتی یک ایمیل بسازید، یکی از سرویس ها، سرویس جیمیل است. برای ساخت ایمیل، به سایت جیمیل بروید، جیمیل از زیر مجموعه گوگل است، توجه داشته باشید که این سرویس ها رایگان هستند. 

ساخت ایمیل.سایت نوجوان ها (1)

در قسمت بعدی صفحه برای شما باز می شود که باید رمز و نام کاربری خود را وارد کنید، در اینجا در زیر کادر قسمت Create an Account را بزنید برای ساخت اکانت جدید خود. 

ساخت ایمیل.سایت نوجوان ها (2)

در قسمت وارد شده اطلاعات خود را وارد کنید، مانند نام و رمز و … توجه داشته باشید اطلاعات که وارد می کنید را یا به خاطر بسپارید یا آن را یاداشت کنید. اطلاعات وارد شده ذخیره کنید و روی گزینه next step کلیک کنید و کار تمام است، ایمیل شما ساخته شده است. 

ساخت ایمیل.سایت نوجوان ها (3)

به صفحه اول بروید و با وارد کردن اطلاعات به ایمیل خود وارد شوید و از آن استفاده کنید. 

ساخت ایمیل.سایت نوجوان ها (4)

ساخت ایمیل با استفاده از سرویس یاهو

به سایت یاهو میل بروید. سرویس یاهو کمی قدرتمندتر از دیگر سرویس های ایمیل است. در این جا هم ساخت ایمیل مانند روش قبلی است.

ساخت ایمیل.سایت نوجوان ها (5)

وقتی وارد سایت می شوید با صفحه لاگین مواجه می شوید که باید رمز و نام کاربری رو وارد کنید، اگر از قبل ایمیل ساختید با وارد کردن اطلاعات وارد سایت شوید، در غیر این صورت بر روی دکمه Create New Account کلیک کنید و یک اکانت بسازید. 

ساخت ایمیل.سایت نوجوان ها (6)

اطلاعات خود را وارد کنید و در جایی یاداشت کنید، سپس بر روی دکمه Create my account کلیک کنید. ایمیل شما ساخته شد و شما با وارد کردن اطلاعات در صفحه ورود می توانید وارد ایمیل خود شوید و کارهای مورد نظر خود را انجام دهید.

ساخت ایمیل.سایت نوجوان ها (7)

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید

یا    

رمز خود را فراموش کرده اید؟

ساخت یک حساب جدید