,

لوازم مورد نیاز

حوله
سوزن و نخ و قیچی
پنبه
پارچه رنگی

شیوه‌ی کار

ابتدا یک قسمت از حوله را برای بالش و قسمتی برای دو دسته جدا کنید. بهتر است برای بالش حوله را از طول روی هم تا بزنید و برش دهید.

کیف استراحت.سایت نوجوان ها (1)

حدود ۳ سانت از پایین بالش فاصله گذاری کنید و لبه بالایی را تا این اندازه روی هم قرار دهید. سپس قسمت های کناره و پایین بالش را به هم بدوزید. توجه داشته باشید یک قسمت کوچک از کناره را باز گذاشته و از همان جا پنبه ها را داخل بالش فرو کنید. سپس آن قسمت را هم بدوزید.

کیف استراحت.سایت نوجوان ها (2)

به اندازه بلندی که مایل هستید از حوله جدا کنید و آن را روی ۳ سانتی که از پایین بالش اضافه گذاشته بودید با سنجاق متصل کرده، سپس چرخ دوز کنید.

کیف استراحت.سایت نوجوان ها (3)

دو رشته ای که برای دسته ها برش زده بودید را به لبه بالای بالش وصل کنید. پس از آن یکی از لایه های چسب های متری مخصوص پارچه را از  روی دسته ها به زیر لبه حوله متصل کنید و روی آن را با چرخ بدوزید.

کیف استراحت.سایت نوجوان ها (4)

قسمت دوم چسب را از رو به لبه پایین حوله بدوزید. سپس بلندی حوله را روی هم تا بزنید و بالش را بین آن ها قرار دهید. چسب لبه بالا را روی چسب لبه پایین بچسبانید. به این ترتیب کیف استراحت شما آماده است.

کیف استراحت.سایت نوجوان ها (5)

برای زیباتر شدن کار می توانید لبه ها را نوار دوزی کنید و روی قسمت بیرونی را یک جیب بزرگ از پارچه رنگی بدوزید تا لوازمی مانند کتاب، بطری آب یا هر چیزی که زمان استراحت نیاز دارید را درون آن قرار دهید.

کیف استراحت.سایت نوجوان ها (6)

کیف استراحت.سایت نوجوان ها (7)

هنگامی که برای گردش و تفریح به دامان طبیعت می روید، کیف استراحت مناسب ترین وسیله ای خواهد بود که برای لحظاتی در خلوت خود روی آن استراحت کنید و از زیبایی های طبیعت لذت ببرید.

کیف استراحت.سایت نوجوان ها (8)

اختصاصی نشریه‌ی اینترنتی نوجوان‌ها

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید

یا    

رمز خود را فراموش کرده اید؟

ساخت یک حساب جدید