چالش: آیا می‌توانید ۳ تفاوت در ۱۲ ثانیه بین دو تصویر پیدا کنید؟

3 تفاوت در 12 ثانیه

به چالش هیجان انگیز تشخیص 3 تفاوت در 12 ثانیه بین دو تصویر خوش آمدید! چشم تیزبین خود را آماده کنید و برای بررسی دقیق دو تصویر به ظاهر یکسان آماده شوید. بازی نقطه تفاوت یکی از محبوب ترین بازی های آنلاین این روزها است. این بازی جدا از لذتی که در بازی وجود دارد، به افزایش تمرکز و افزایش تمرکز نیز کمک می کند.

طراحی سایت فروشگاه حرفه ای با هوشمند گستران😍 (کلیک کنید)

پیدا کردن 3 تفاوت در 12 ثانیه بین دو تصویر

وقت آن است که مهارت های مشاهده ای خود را آزمایش کنید و تفاوت های ظریفی را که در این جفت ها پنهان است کشف کنید. آیا می توانید تمام تغییرات را بین دو تصویر تشخیص دهید؟ بگذارید چالش شروع شود! 6 تفاوت بین دو عکس لباس ابرقهرمانی وجود دارد. فقط افراد بسیار آگاه می توانند تمام تفاوت ها را در 13 ثانیه تشخیص دهند. آیا شما یکی از آنها هستید؟

با دقت به تصاویر نگاه کنید:

3 تفاوت در 12 ثانیه

عکس بالا دو تصویر را نشان می دهد که در آن دو پسر در حال نواختن دو آلات موسیقی دیده می شوند. این دو عکس در نگاه اول یکسان به نظر می رسند. اما 3 تفاوت وجود دارد و شما باید آن تفاوت ها را در 12 ثانیه پیدا کنید. برخی از تفاوت ها آنقدر واضح هستند که بلافاصله متوجه آنها خواهید شد. تشخیص این موارد دشوار خواهد بود.

تصویر را به دقت بررسی کنید و تفاوت هایی را که با آنها برخورد کردید یادداشت کنید. بهترین بخش این فعالیت این است که مناطقی از مغز که مسئول تمرکز و حافظه بصری هستند را تحریک می کند و در نتیجه تمرکز و حفظ حافظه را افزایش می دهد. عجله کن؛ زمان در حال اتمام است.

شاید به این مطلب هم علاقمند باشید
چالش: آیا می توانید 5 تفاوت بین دو تصویر تمساح را در 13 ثانیه تشخیص دهید؟

با دقت نگاه کنید متوجه خواهید شد که تفاوت بین دو تصویر مشخص می شود.

و….

زمان به پایان رسید.

برای دیدن پاسخ 3 تفاوت در 12 ثانیه بین دو تصویر اسکرول کنید:

پاسخ 3 تفاوت در 12 ثانیه بین دو تصویر:

چالش این بود که 3 تفاوت در 12 ثانیه بین این دو تصویر تشخیص دهید و در عکس تفاوت‌ها به شکل زیر خواهند بود:

3 تفاوت در 12 ثانیه

ادعاها نشان می دهد که تنها افرادی که سطح هوشی بالایی دارند می توانند 3 تفاوت در 12 ثانیه بین دو تصویر تشخیص دهند. ما با اضافه کردن یک تایمر 12 ثانیه ای این پازل را کمی سرگرم کننده تر کرده ایم. به اصلاح مهارت های خود ادامه دهید و به یاد داشته باشید که از این نمونه چالش ها لذت ببرید!

آیا برای شما این فعالیت نقطه تفاوت لذت بخش بود؟ اگر به این دسته از مطالب علاقمندید پیشنهاد می کنم بخش پیدا کردن اختلاف تصاویر را هم ببینید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *