,

انسان موفقهر کارآفرین و انسان موفق ، بسیار بیش تر از میانگین یک شخص معمولی کار می‌کند. آن ها لیستی از کارهایی که باید به اتمام برسد دارند. بنابراین زمان بیش تر برای آن ها صرف می‌کنند.

انسان‌های موفق کارهای متفاوتی انجام می‌دهند، ولی چیزهایی هست که همگی در آن ها مشترک هستند‌. آن ها دیدگاه‌ها و اعتقادات خاص خودشان را دارند. در این مقاله با نگاه به افراد موفق سعی می کنیم  تلاش‌های بیش تری داشته باشیم.

آن ها از اشتباه درس می‌گیرند

اگر برنامه‌ اصلی شما کار کرد، باید سخت‌تر و طولانی‌تر کار کنید، چون انتخاب دیگری ندارید. تعهد و سرسپردگی تمام و کمال بدون داشتن امنیت کار شما را سخت تر از آن چه تصور می کردید می کند. اگر بدترین اتفاق هم بیفتند ( “بدترین”، لزوما همان “بد”ی نیست که همیشه فکر می‌کنید)، تا زمانی که سخت کار می‌کنید و از اشتباهاتتان یاد می‌گیرید، مطمئن باشید که راهی برای واکنش پیدا خواهید کرد.

کار می‌کنند

با کمی تلاش می‌توانید خوب باشید. ولی می‌توانید با کمی تلاش بیش تر، بیش تر بهتر باشید!. ولی نمی‌توانید چیزی را به دست بیاورید تا زمانی که به طرز باورنکردنی تلاش‌های متمرکز نکرده باشید.

هیچ کلید میانبر‌ی وجود ندارد. هرکسی با توانایی‌های مشخصی به دنیا می‌آید، اما می‌توان اشخاصی را یافت که با هزاران ساعت تلاش، توانایی‌هایشان را گسترش داده و به صورت قابل توجهی موفق می‌شوند. پس همین الان شروع کنید، زمان در حال هدر رفتن است.

انسان موفق خیلی بیش تر کار می‌کنند

هر کار آفرین و شخص موفق، بسیار بیش تر از میانگین یک شخص معمولی کار می‌کند. آن ها لیستی از کارهایی که باید به اتمام برسد دارند. بنابراین زمان بیش تر برای آن ها صرف می‌کنند.

از مردم دوری می‌کنند

هم رنگ جماعت شدن، صرف نظر از مقدار گرایش آن، شما را در حد وسط نگه می‌دارد. انسان‌های موفق چیزهایی را انجام می‌دهند که دیگران نمی‌خواهند انجام دهند. به جاهایی می‌روند که دیگران نمی‌روند و یا دوست ندارند چون رقابت کم تری وجود دارد و شانس پیروزی در این شرایط بیش تر می‌شود.

آن ها در نقطه‌ پایان، آغاز می‌کنند…

موفقیت نسبی معمولا روی اهداف معمولی استوار است.

در خصوص این که واقعا چه چیزی می‌خواهید تصمیم‌گیری کنید: می‌خواهید بهترین باشید؟، سریع‌ترین؟ ارزان‌ترین؟ بزرگ ترین و یا هرچیز…. روی آن تمرکز کنید. این هدف شماست.

اگر از هدفتان مطمئن نیستید، حتی از کوچک ترین هم شروع نکنید. می‌توانید تصمیم‌های بهتری بگیرید و راه آسان‌تری برای انجامش بیابید. اگر هدفتان مشخص و نهایی شد، موفقیتتان نیز قابل تصور است.

انسان موفق در یک جا متوقف نمی‌شوند

رسیدن به هدف. بزرگی‌ آن مهم نیست، خط پایانی برای افراد موفق به شما نمی‌رود. دستیابی به یک هدف بزرگ، فقط سکوی پرتاپی برای رسیدن به هدف بعدی‌ست. روند به دست آوردن موفقیت در یک زمینه به شما مهارت‌ها و شبکه‌ای برای موفق شدن در بسیاری از زمینه‌های دیگر را می‌دهد. افراد موفق تنها در یک مسیر موفق نیستند. آن ها منتظر هستند تا مسابقات بعدی را نیز ببرند.

آن ها می‌فروشند

فروش پایه و اساس یک کسب و کار موفق است. دانستن این که چگونه باید مذاکره کرد، با “نه” گفتن ها مقابله کرد و با اعتماد به نفس و عزت نفس افراد را متقاعد کرد تا با شما همکاری کنند. فروش غلبه بر مخالفت‌ها و موانع است.وقتی در ایده‌های خود واقعا باور دارید، و به مجموعه‌ خود اعتقاد دارید نیازی نیست تا شخصیت بزرگی داشته باشید، نیازی ندارید تا چیزی را “بفروشید”. فقط نیاز به برقراری ارتباط دارید، همین!

آن ها بیش از حد افتخار نمی‌کنند

انسان موفق پذیرفته‌‌اند که اشتباه هم می‌کنند. توانایی گفتن “متاسفم” را دارند. آن ها موفقیت خود را مدیون دیگران هستند. با هم لذت می‌برند و برای درخواست کمک آماده‌اند.

آن ها شکست می‌خوردند و دوباره تلاش می‌کنند.

beytoote.com

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید

یا    

رمز خود را فراموش کرده اید؟

ساخت یک حساب جدید