۳۱ ویژگی اینستاگرام، ترفند ها و نکاتی که همه باید درباره آن بدانند

t 31 ویژگی اینستاگرام، ترفند ها و نکاتی که همه باید درباره آن بدانند

ویژگی‌ها، تنظیمات، ترفند ها و گزینه ‌های جستجوی کمتر شناخته ‌شده‌ای در اینستاگرام وجود دارد که به شما کمک می‌کند تا اینستاگرام را به سطح بعدی ارتقا دهید. ما همه این ها را در اینجا جمع آوری کرده ایم.

طراحی سایت فروشگاه حرفه ای با هوشمند گستران😍 (کلیک کنید)

1. از “Type Mode” برای بهبود استوری های اینستاگرام خود استفاده کنید.

استوری اینستاگرام یکی از ویژگی‌های اینستاگرام است که به شما امکان می‌دهد عکس‌های زودگذری را ارسال کنید که جدا از نمایه شما نمایش داده می‌شوند. این عکس ها فقط ۲۴ ساعت طول می‌کشند. این یک عملکرد عالی برای کمک به کاربران همفکر برای کشف نمایه شما در صفحه اصلی اینستاگرام است. فرض کنید می خواهید بدانید در کدام پیج اینستاگرام تبلیغ کنیم؟ خب در سایت جالب آموز بهترین ها معرفی شده اند که بازدهی عالی دارند.
اما از زمان شروع، Stories کاملا خلاقانه شده است، و بیش از یک فیلتر زیبا برای متمایز شدن به مخاطبان شما نیاز است. وارد «Type Mode» شوید، گزینه‌ای شبیه به اسنپ‌چت که به شما این قدرت را می‌دهد تا داستان‌هایی را که به زمینه بیشتری برای طنین‌اندازی با دیگران نیاز دارند، شرح دهید.در اینجا نحوه استفاده از آن آمده است.

1. استوری های اینستاگرام را با کشیدن انگشت به سمت راست از فید اینستاگرام خود باز کنید. با این کار دوربین گوشی هوشمند شما راه اندازی می شود. سپس، یک عکس یا ویدیو بگیرید و  نماد “Aa” را در سمت راست بالای صفحه خود فشار دهید.

2. محتوای دیگر کاربران را به استوری اینستاگرام خود ارسال کنید.

مثلا در اینستاگرام تبلیغ بهترین کلاس آموزش باریستا در تهران را مشاهده می کنید. اما امکان سنجش اعتبار در حد سایت وجود ندارد. اگرچه استوری های اینستاگرام راهی عالی برای نمایش محتوای شما در صفحات اصلی فالوورهایتان است، اما ممکن است همیشه چیزی با ارزش استوری نداشته باشید. در آن مواقع، می توانید یک پست الهام بخش از شخص دیگری از طریق استوری اینستاگرام خود به اشتراک بگذارید.
1. پستی را که می‌خواهید در استوری اینستاگرام خود به اشتراک بگذارید پیدا کنید. روی نماد هواپیمای کاغذی ضربه بزنید.این نماد صفحه ای را باز می کند که به شما امکان می دهد این پست را برای دنبال کنندگان خاصی ارسال کنید یا به استوری خود اضافه کنید.

شاید به این مطلب هم علاقمند باشید
نحوه ایجاد Gmail

31 ویژگی اینستاگرام، ترفند ها و نکاتی که همه باید درباره آن بدانند

3. هنگامی که افراد مورد علاقه شما پست می گذارند، اعلان دریافت کنید.

هرگز نمی خواهید دوباره یک پست اینستاگرامی از اینفلوئنسرهای مورد علاقه خود را از دست بدهید؟ می‌توانید انتخاب کنید که هر بار که کاربر خاصی عکس جدیدی پست می‌کند، اعلان دریافت کنید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که اعلان ها را برای هر کاربر به صورت جداگانه روشن کنید.
برای روشن کردن این اعلان‌ها، از نمایه یک کاربر دیدن کنید، روی سه نقطه در گوشه سمت راست بالای پست کلیک کنید، روی «اعلان‌ها» از منو کلیک کنید و در نهایت اعلان‌ها را برای پست‌ها یا داستان‌ها از منوی ظاهر شده تغییر دهید.
می‌خواهید اعلان‌های پست را خاموش کنید؟ فقط همین مراحل را دنبال کنید. مهم است که توجه داشته باشید که باید اعلان‌ها را از برنامه اینستاگرام در تنظیمات گوشی خود فعال کنید – در اینجا نحوه انجام آن آورده شده است.
برای مجاز کردن اعلان‌ها در iPhone/iPad: به «تنظیمات» و سپس «اعلان‌ها» بروید. «اینستاگرام» را انتخاب کنید و سپس تنظیمات را روی «اجازه اعلان‌ها» روشن کنید.
برای مجاز کردن اعلان‌ها در اندروید: به «تنظیمات» بروید. سپس «برنامه‌ها» و سپس «اینستاگرام» را انتخاب کنید. گزینه نمایش اعلان ها را انتخاب کنید.

4. عکس هایی که در آنها تگ شده اید را مخفی کنید

هنگامی که شخصی شما را در یک عکس یا ویدیو در اینستاگرام تگ می کند، به طور خودکار به نمایه شما در قسمت “Photos of You” اضافه می شود، مگر اینکه بخواهید عکس های برچسب گذاری شده را به صورت دستی اضافه کنید (نکته بعدی را ببینید).
برای دیدن پست هایی که در آنها تگ شده اید، به نمایه خود بروید و روی نماد شخص در زیر بیو خود کلیک کنید.
سپس، برای مخفی کردن پست‌هایی که از سایر کاربران تگ شده‌اید، پست‌هایی را که می‌خواهید از نمایه خود حذف کنید، انتخاب کنید و پس از پایان کار، روی «Hide Photos» در پایین صفحه ضربه بزنید. هنگامی که از شما خواسته شد، روی “Hide From Profile” ضربه بزنید.

شاید به این مطلب هم علاقمند باشید
آنتی ویروس kaspersky

ویژگی اینستاگرام

5. تنظیمات خود را به گونه ای تنظیم کنید که عکس های برچسب گذاری شده را قبل از اینکه در نمایه شما نمایش داده شوند تأیید کنند.

همانطور که در مرحله قبل اشاره کردیم، وقتی شخصی عکس یا ویدیوی شما را در اینستاگرام تگ می کند، معمولاً به طور خودکار به پروفایل شما اضافه می شود. اما، می‌توانید تنظیمات اینستاگرام خود را تغییر دهید تا انتخاب دستی عکس‌هایی که در آن برچسب‌گذاری شده‌اید و در نمایه شما نمایش داده شوند را فعال کنید.
برای افزودن برچسب‌ها به صورت دستی، همان مراحل بالا را دنبال کنید تا به عکس‌هایی که در آن‌ها تگ شده‌اید برسید و روی «ویرایش» در سمت راست بالای صفحه‌تان کلیک کنید. روی «گزینه‌های برچسب‌گذاری» ضربه بزنید و «افزودن دستی» را انتخاب کنید.
وقتی کسی شما را در عکسی برچسب گذاری کرد همچنان به شما اطلاع داده می شود. هنگامی که این اتفاق افتاد، برای افزودن دستی یک عکس تگ شده به نمایه خود، روی عکسی که در آن برچسب گذاری شده اید ضربه بزنید، سپس روی نام کاربری خود ضربه بزنید و “Show on My Profile” را انتخاب کنید. و اگر ترجیح می‌دهید قابل مشاهده نباشد، به جای آن گزینه “Hide from My Profile” را انتخاب کنید.

6. تبلیغاتی را که مرتبط نمی دانید پنهان کنید.

اینستاگرام سعی می کند تبلیغات جالب و مرتبط با شما را به شما نشان دهد. ممکن است تبلیغاتی را بر اساس افرادی که دنبال می‌کنید و چیزهایی که در اینستاگرام دوست دارید یا وب‌سایت‌ها و برنامه‌های شخص ثالثی که بازدید می‌کنید ببینید.
با این حال، اگر پست‌های حمایت‌شده‌ای را می‌بینید که مرتبط نمی‌دانید، می‌توانید اینستاگرام را مطلع کنید. به آرامی به الگوریتم آن آموزش دهید که چه چیزی را دوست دارید و چه چیزی را دوست ندارید ببینید.
برای مخفی کردن تبلیغات در اینستاگرام، روی سه نقطه سمت راست یک پست با عنوان “Sponsored” ضربه بزنید و “Hide This” را انتخاب کنید.
همچنین می‌توانید از تنظیمات دستگاهتان از دیدن تبلیغات مبتنی بر سایت‌ها و برنامه‌های خارج از اینستاگرام و فیسبوک خودداری کنید. توجه داشته باشید که حتی اگر از دیدن این نوع تبلیغات انصراف دهید، همچنان تبلیغاتی را بر اساس فعالیت اینستاگرام و فیسبوک خود مشاهده خواهید کرد.

شاید به این مطلب هم علاقمند باشید
ایمن‌ترین هارد دنیا

5 ترفند تکمیلی اینستاگرام

1-با روشن کردن اعلان های صفحه ی محبوبتان به محض اینکه پستی را به اشتراک گذاشتند مطلع شوید.
2- با رفتن به option ایسنتاگرام و انتخاب گزینه Posts You’ve Liked تمام پست هایی که لایک کرده اید را می توانید ببنید.
3- می توانید با استفاده از علامت بوکمارک کنار هر پست آن را ذخیره کرده و در قسمت saved هر زمانی که بخواهید می توانید به آن ها دسترسی داشته باشید.
4- پاک کردن تاریحچه جستجو در اینستاگرام، برای این کار می توانید در منوی option گزینه Clear Search History و بعد از آن Yes, I’m sure را انتخاب کنید.
5- می توانید استوری افراد را که نمی خواهید ببنید مخفی کنید. با نگه داشتن استوری کاربرد مورد نظرتان Mute را انتخاب کنید و در منوی باز شده می توانید با انتخاب Mute Story استوری ها مخفی کنید.

 

 

امتیاز به این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *